31/05/2026
Dawno temu na Facebooku, w galerii Mers Photography zobaczyłem zdjęcia z pikniku Lowrider Polska Car Club. Te zdjęcia stały się jedną z głównych motywacji i inspiracji na początku mojej drogi foto. Po dziesięciu latach od tego momentu, życie zrobiło mi flip i trafiłem z aparatem na jubileuszowy, XX piknik klubu...
Tomasz - dziękuję za zaproszenie! Fajnie było oglądać jak zgraną a jednocześnie otwartą tworzycie społeczność! 🖤
Nina, Michał, Maniek 🖤