27/04/2021
Poznając Igę nie spodziewałam się, że moje fotograficzna przygoda będzie rozwijać się w tak szybkim tempie. To z nią byłam na swojej pierwszej sesji z .studio i dzięki temu mogłam poznać cudowną Karolę i zacząć współpracę z tym cudownym miejscem. Chwilę później poznałam Oliwię, a dziewczyny napisały do mnie z propozycją wyjazdu na sesję zdjęciową do Warszawy. Ku waszemu zaskoczeniu to właśnie tam wykonywałam sesję zdjęciową dziewczyn, której efekty będziecie mogli oglądać przez najbliższe tygodnie. 5 stylizacji, kolory, dynamika, świetne pozy i przepiękny makijaż wykonany przez Klaudię.
A wy co myślicie o pierwszej, garniturowej sesji z dziewczynami? Dajcie znać w komentarzu i wyczekujcie kolejnych fotek. A na story mała opowieść o tym jak potoczyła się historia zapomnianego, niebieskiego garnituru…
Modelki: .style
Stylizacje: Iga Szcześniewska, Oliwia Guranowska
Makijaż:
Studio:
_____________________
̇ ́