Małgorzata Jaszczyszyn Fotografia

Małgorzata Jaszczyszyn Fotografia Naturalne, pełne emocji sesje noworodkowe, rodzinne i ciążowe w Warszawie.

Każdy lubi te malutkie stópki, wiadomo 🥰2/7
23/08/2023

Każdy lubi te malutkie stópki, wiadomo 🥰

2/7

Wakacje mnie rozleniwiły, a już za zakrętem widać czas jesiennej chandry.. Dziwnie odczułam te minione miesiące. Kuba ro...
22/08/2023

Wakacje mnie rozleniwiły, a już za zakrętem widać czas jesiennej chandry.. Dziwnie odczułam te minione miesiące. Kuba rośnie, coraz ciekawiej i łatwiej spędza się z nim czas, a jednak ciężko o autonomię w działaniach, kiedy sto razy dziennie słyszy się: mamo pobawimy się? mamo przeczytasz mi? mamo jestem głodny.. na szczęście wróciła już super instytucja, jaką jest przedszkole i z tej okazji sama sobie postawiłam wyzwanie: 7 postów w 7 dni 😜 od dziś, przez tydzień będę dodawać tu nowe zdjęcie 😜 trzymajcie kciuki, żebym nie zapomniała 😅 a tyle zdjęć chce ujrzeć światło dzienne i blask fleszy, no i oczywiście zachwyt instagrama 😜💁🏼‍♀️
1/7

Tup tup 💕 na sesji rodzinnej kochamy małe stópki 😉Chociaż jak widać na załączonym obrazku mogą być małe, mniejsze i najm...
30/06/2023

Tup tup 💕 na sesji rodzinnej kochamy małe stópki 😉
Chociaż jak widać na załączonym obrazku mogą być małe, mniejsze i najmniejsze 😉

Tata ❤️Kochający, wspierający, zaangażowany, odpowiedzialny, obecny..Wszystkim tatom z okazji ich święta życzę, aby ta r...
23/06/2023

Tata ❤️
Kochający, wspierający, zaangażowany, odpowiedzialny, obecny..
Wszystkim tatom z okazji ich święta życzę, aby ta rola życiowa była dla nich siłą i dumą 😊 Bądźcie dla swoich dzieci najlepszą wersją siebie ❤️



Sesja rodzinna Warszawa
Fotograf noworodkowy
Sesja noworodkowa

Dziś w   temat   i miało się tu pojawić zdjęcie z sesji nad Wisłą, ale zgapiłam pomysł od  i o to mamy takie ujęcie 😊Sez...
13/06/2023

Dziś w temat i miało się tu pojawić zdjęcie z sesji nad Wisłą, ale zgapiłam pomysł od i o to mamy takie ujęcie 😊
Sezon Chrztów w pełni, więc myślę, że pasuje idealnie 😊
Piotruś, jak widać, nie był zachwycony pomysłem polewania go wodą 😊 ale kto powiedział, że na zdjęciach mają być tylko szczęśliwe i uśmiechnięte dzieci.
Jeżeli szukacie fotografa, który będzie Wam towarzyszył w dniu Chrztu Św. i uwieczni te najważniejsze momenty, to polecam.. siebie 😊❤️ bo skromnie już było.. 😊

A Ty jesteś osobą, której zależy na obecności fotografa w ważnych, świątecznych dniach? Czy raczej "wujek Zbyszek" ma aparat, coś tam cyknie? :P

Do czego mogę porównać bycie mamą?Do rozdwojenia jaźni, sinusoidy wzlotów i upadków, czy do rollercoastera..W jednej chw...
12/06/2023

Do czego mogę porównać bycie mamą?
Do rozdwojenia jaźni, sinusoidy wzlotów i upadków, czy do rollercoastera..
W jednej chwili zacałowałabym swoje dziecko, wyściskała, wzruszając się, jak fantastycznego człowieka sprowadziliśmy na ten świat..
A za chwilę mam ochotę wystrzelić go w kosmos, albo wyjechać samotnie w podróż z biletem w jedną stronę..
Czy jestem złą mamą? Nie wiem, nie potrafię ocenić. Staram się być najlepszą, ale czasem nie wyrabiam, czasem brak mi już sił, żeby po raz setny odpowiadać na to samo pytanie. Z każdej strony bombardują nas posty, relacje i artykuły o bezstresowym wychowaniu, o systemie bez kar i nagród. Zazdroszczę każdemu, kto potrafi to wprowadzić w życie. Ja często przegrywam, płacząc w duchu, ze poległam i nie dałam rady.
Jak jednocześnie zapewnić dziecku beztroskie dzieciństwo i nauczyć go, że nie jest pępkiem świata, ze każdemu należy się szacunek, ze ludzie są różni, mają różne poglądy, różne spojrzenia na świat.. To bardzo ciężkie zadanie, ale jak mi się uda, to będę uważać, ze odwaliłam kawał dobrej roboty.. że NAM się udało, bo rola taty jest w tym tak samo ważna, a w pewnym okresie życia chłopca, nawet ważniejsza..

A dla Ciebie czym jest macierzyństwo? Jakie trudy, albo radości spotykasz w codziennym życiu? Porozmawiajmy 😉

Najsłodszy owoc miłości.. ❤️Mogłabym.. w sumie życzę sama sobie, żebym mogła fotografować takie maluszki do końca życia....
11/06/2023

Najsłodszy owoc miłości.. ❤️

Mogłabym.. w sumie życzę sama sobie, żebym mogła fotografować takie maluszki do końca życia.. albo przynajmniej do czasu, kiedy będę w stanie sprawnie trzymać aparat 😜

Mam tyle przepięknych zdjęć, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Muszę być bardziej systematyczna w publikacjach 🙈

Jakich zdjęć więcej chciałybyście tu oglądać? Więcej detali? Szalonych 3 latków? Czy rozkosznych maluszków? 😊



Sesja noworodkowa Warszawa

Mama ❤️Dobrze Ją mieć..Dobrze Nią być..
26/05/2023

Mama ❤️
Dobrze Ją mieć..
Dobrze Nią być..

Tatuaże.. 😍Jaram się na maksa, pięknie wychodzą na zdjęciach..Dorosłam już do decyzji, żeby zrobić sobie, ale nadal zast...
17/05/2023

Tatuaże.. 😍

Jaram się na maksa, pięknie wychodzą na zdjęciach..
Dorosłam już do decyzji, żeby zrobić sobie, ale nadal zastanawiam się nad wzorem 😜

Dajcie znać, czy macie? Lubicie? Czy znaczą dla Was coś wyjątkowego? 😉



Fotograf Warszawa sesja rodzinna noworodkowa

„Jeszcze przyjdzie czas pracować, teraz pora leniuchować.” Ten cytat z książki mojego dziecka pasuje tu idealnie 😜 Nowor...
16/05/2023

„Jeszcze przyjdzie czas pracować, teraz pora leniuchować.”
Ten cytat z książki mojego dziecka pasuje tu idealnie 😜 Noworodki potrafią się ustawić w życiu 😉 Takie maleństwa, a rządzą całym domem 😜

Kto dziś jest jak Zosia ze zdjęcia i chętnie by odpoczął? 😜 Ja ratuje się kawą, bo mój Kuba uważa, że należy wstawać razem ze wschodem słońca😴

Ostatnio pisałam o fotografowaniu tej zwykłej codzienności, a dziś będzie o tej "niezwykłej".Chrzest Święty, to moment w...
15/05/2023

Ostatnio pisałam o fotografowaniu tej zwykłej codzienności, a dziś będzie o tej "niezwykłej".

Chrzest Święty, to moment wyjątkowy dla całej rodziny. Bardzo zależy Wam na tym, aby te chwile zostały na pamiątkę dla maluszka, który prawdopodobnie nie będzie pamiętał tego wydarzenia 😉 Chcecie mu pokazać, ko był z nim w tym dniu, ile bliskości i czułości otrzymał. Łapiemy gesty, uśmiechy, wzruszenie i wspólnie spędzony czas.

Możemy spotkać się już u Was w domu, aby sfotografować moment przygotowań, jest to czas zazwyczaj dla Waszej najbliższej rodziny. Później chwile spędzone w kościele, sam moment sakramentu, zdjęcia grupowe w/przed kościołem, czy w jakimś pobliskim parku. Jeżeli chcecie, uwiecznie też Wasze wspólne świętowanie na przyjęciu.
To Wasza decyzja, ja i mój aparat możemy towarzyszyć Wam w każdym z tych miejsc, lub tylko wybranych 😊

W swoich reportażach staram się pokazać Wasze emocje, tak jak w sesjach domowych, ale również nie zabraknie zdjęć z każdym z gości. Wspólnie ustalamy na czym najbardziej Wam zależy. Jestem dla Was w tym dniu, to Wasza pamiątka i zależy mi, żeby była zgodna z Waszą wizją 😊

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz na priv 😊



Fotograf Warszawa Chrzest Sesja

Zwykła, niezwykła codzienność, to ona zasługuje na to, aby zostać uwieczniona na fotografii ❤️Nie będę Was przekonywać, ...
15/05/2023

Zwykła, niezwykła codzienność, to ona zasługuje na to, aby zostać uwieczniona na fotografii ❤️

Nie będę Was przekonywać, że sesja w domowym zaciszu, to strzał w dziesiątkę. Popatrzcie tylko na te zdjęcia, one wyrażają więcej niż tysiąc słów. W jakim innym miejscu Wasze dziecko tak dobrze się czuje? Gdzie jesteście sobą na sto procent? Gdzie jest Wasza oaza bezpieczeństwa?
To Wy zapraszacie mnie do siebie, a ja staram się być mało ingerującym gościem, który uważnie obserwuje Wasze relacje i tą niezwykłą codzienność ❤️

Ja jestem zauroczona tą budującą się więzią, która widać na tych fotografiach 🥰 A Ty? 😊

Adres

Warsaw

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Małgorzata Jaszczyszyn Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Małgorzata Jaszczyszyn Fotografia:

Udostępnij

Kategoria