Agnieszka Wąsik Fotografia

Agnieszka Wąsik Fotografia Sesje rodzinne, kobiece, w plenerze i w studio
Sesje wizerunkowe i na stronę internetową
Reportaże, lifestyle oraz sesje pozowane
Warszawa i okolice

04/04/2026

Kochani, życzę Wam pięknych Świąt.
Radości z każdej chwili,
Wdzięczności za każdą poznaną osobę
Zdrowia, dobrego światła, pięknych kadrów i kolejnych sesji zdjęciowych

26/03/2026

Zniknęłaś gdzieś między obowiązkami i nawet nie zauważyłaś kiedy...
Zatrzymaj się! Weź oddech i wyjdź do swiata. Zobacz siebie taką, jaką jesteś naprawdę.
Nie musisz mieć powodu. Nie musisz " zasłużyć " na chwilę dla siebie. Wystarczy, że JESTEŚ !
I że w końcu chcesz się zobaczyć- naprawdę.
Jeśli czujesz, że to o Tobie - napisz. Zadbam o resztę :)

Ciągle czekasz na lepszy moment?Aż będzie mniej pracy. Aż schudniesz. Aż będziesz miała więcej czasu. Albo aż poczujesz ...
23/03/2026

Ciągle czekasz na lepszy moment?

Aż będzie mniej pracy. Aż schudniesz. Aż będziesz miała więcej czasu. Albo aż poczujesz się „gotowa”.

Powiem Ci coś, czego nikt nie mówi wprost: ten moment najczęściej nie przychodzi!
Za to mijają miesiące. I kolejne zdjęcia, na których… Ciebie nie ma. Albo jesteś — ale gdzieś z boku, w biegu, „nieprzygotowana”.

A prawda jest prosta: nie potrzebujesz lepszej wersji siebie, żeby zrobić sesję.
Potrzebujesz TYLKO decyzji.
A teraz jest na to idealny moment. Wiosna i jej ulotność. To moment, w którym możesz się zatrzymać i w końcu zobaczyć siebie tak, jak dawno na siebie nie patrzyłaś. Nie idealną lecz prawdziwą i wartą zapamiętania.

Jeśli czujesz lekki ścisk w środku, kiedy to czytasz… to nie przypadek.
Napisz.
Resztą zajmę się ja.

21/03/2026

Już za chwilę wiosna " wybuchnie" swym pięknem a to znak, że przed nami kolejne wiosenne sesje plenerowe 😀
Daj serduszko jesli lubisz sesje wśród kwiatów;)
Daj znać jesli potrzebujesz swojej wiosennej sesji 😉

# sesjawiosenna

17/03/2026

Kolejne kolorki sesji kobiecej dla Was 😁.


03/03/2026

Tylko przypominam: Dzień Kobiet już w tym tygodniu.
A TY masz juz swoje zdjęcia?

.gajzler

🍀Przedstawiam propozycję tegorocznej scenki wiosennej 🌷 dla żłobków i przedszkoli;Serdecznie zapraszam do kontaktu i rez...
23/02/2026

🍀Przedstawiam propozycję tegorocznej scenki wiosennej 🌷 dla żłobków i przedszkoli;
Serdecznie zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów 📸

sesje wiosenne | sesje w przedszkolu | sesje zdjęciowe |

17/02/2026

Dziś trochę kolorów dla Was :)

13/02/2026

13 lutego - Międzynarodowy Dzień Kochania Siebie

Stanąć przed lustrem i powiedzieć: Kocham Cię.
Łatwe to jest dla Ciebie? Kochasz Siebie?
Jak często to sobie mówisz?



Sesja zdjęciowa • sesja kobieca • sesja dla par

;) miałam te przyjemność wykonać fotorelacje podczas spotkania networkingowego PKB 314 MNP Radom
09/02/2026

;) miałam te przyjemność wykonać fotorelacje podczas spotkania networkingowego PKB 314 MNP Radom

Adres

Warsaw
03-287

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 17:00

Telefon

+48600824128

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka Wąsik Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agnieszka Wąsik Fotografia:

Udostępnij

Kategoria

Zapraszam Cię

Aparat noszę praktycznie wszędzie; domownicy i znajomi już się chyba do tego przyzwyczaili; ja się do tego przyzwyczaiłam; nie widzę już innej opcji;

Lubię proste kadry, naturalne, plenerowe, takie, które opowiada zastana sytuacja, zastane światło, emocje i ludzie, których spotykam na swojej drodze:-)

Uwielbiam też krajobrazy, naturę, brak komplikacji w niej i to, że o każdej porze dnia czy roku w danym miejscu powstanie inne zdjęcie; nie będzie dwóch takich samych.

Zapraszam Ciebie do mnie, bym mogła zapisać Twoje chwile w pięknych kadrach;)