Karolina Maliszewska Flara

Karolina Maliszewska Flara Sesje fotograficzne plenerowe. Warszawa

Portret
Taniec / Joga / Fitness
Rodzinne
Social media
i inn

Na allegro charytatywna aukcja fotografii na rzecz Ukrainy. Dwa moje zdjęcia też tam są.
03/03/2022

Na allegro charytatywna aukcja fotografii na rzecz Ukrainy. Dwa moje zdjęcia też tam są.

Licytuj, kupuj i sprzedawaj z przeznaczeniem na cele charytatywne, utworzone przez sprawdzone i wiarygodne organizacje pozarządowe.

Jak tam Wasze plany na wakacje? Ja najbardziej tęskniłam za wystawami i kinem, więc na razie skupiam się na nadrabianiu ...
29/06/2021

Jak tam Wasze plany na wakacje? Ja najbardziej tęskniłam za wystawami i kinem, więc na razie skupiam się na nadrabianiu tego 😁 Może polecicie mi coś ciekawego?
Mam teraz też wolne terminy na sesje zdjęciowe w plenerze w Warszawie. Pogoda w końcu się uspokoiła i można działać. Zapraszam! 🙂

Na zdjęciu:

Zrób sobie sesję zdjęciową i pomóż Klarze.Klara chodzi do 4 klasy i dzielnie walczy z białaczką, a za moim pośrednictwem...
22/06/2021

Zrób sobie sesję zdjęciową i pomóż Klarze.

Klara chodzi do 4 klasy i dzielnie walczy z białaczką, a za moim pośrednictwem mogą jej Państwo pomóc w tej trudnej sytuacji.
Oferuję Państwu wykonanie rodzinnej sesji zdjęciowej plenerowej w Warszawie np. w pięknym Parku Skaryszewskim (lub innej lokalizacji do uzgodnienia). Sesja trwa około 1-1,5 h, a jej efektem jest 10 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej. Zdjęcia do obrobienia wybiorą Państwo ze wszystkich udanych zdjęć z sesji.
Termin wykonania sesji do końca lipca, proszę mieć to na względzie.
Wartość sesji zdjęciowej to 600 zł, tym razem oferuję ją Państwu za 500 zł.
W przypadku wybrania większej ilość zdjęć każde powyżej 10 płatne dodatkowo 50 zł. Całą kwotę przekażą Państwo rodzicom Klary.
Na sesji możemy wykonać różnego rodzaju zdjęcia, wszystko do ustalenia.
Przewiduję wykonanie jednej takiej sesji- kto pierwszy ten lepszy.
Proszę się zgłaszać pod tym postem lub w wiadomości prywatnej.
Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani sesją zdjęciową, możecie udostępnić post informacyjny, tak aby dotarł do większej ilości osób. W ten sposób też pomożecie.
Więcej informacji na temat Klary znajdziecie na szkolnej stronie, link w komentarzu.

Z góry Wam dziękujemy!
Klara wraz z Rodzicami
Adam Zaporski, dyrektor szkoły
Tomasz Romankiewicz, wychowawca
oraz Karolina Maliszewska

10 miesięcy jesień/zima, a potem już tylko lato, lato, lato...W końcu mamy słoneczko☀️☀️☀️, mało wieje, a gradu wcale ni...
10/06/2021

10 miesięcy jesień/zima, a potem już tylko lato, lato, lato...

W końcu mamy słoneczko☀️☀️☀️, mało wieje, a gradu wcale nie ma. Na to czekaliśmy! Jak tam wasze ładowanie baterii słonecznych? Kiedy jest słonecznie i ciepło od razu inaczej się żyje! Szczególnie po czasie pandemicznym, który bywał przygnębiający.
Staram się dużo przebywać na dworze. Wszędzie gdzie się da, chodzę pieszo. 🚶🏼‍♀️W końcu też można ćwiczyć pod gołym niebem, a joga 🌱🧘🏼‍♀️🌱na trawie najlepsza 💜 Trzeba się wystawiać na słońce- produkujemy wtedy witaminę D odpowiedzialną za odporność i samopoczucie. Warto! Dobre i za darmo 😁

A Wy jak korzystacie z pogody?

Można też umawiać się na sesje zdjęciowe w plenerze- może do rodzinnego albumu, a może na socjal media? Jestem otwarta na propozycje. Pytajcie 🙂

Na zdjęciu: .jaworska

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim dzieciom, tym wewnętrznym też!Zdjęcie sprzed roku, ale wtedy jeszcze działałam t...
01/06/2021

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim dzieciom, tym wewnętrznym też!

Zdjęcie sprzed roku, ale wtedy jeszcze działałam tylko jako Studio Flara na Facebooku i tam było pokazane.

Taki mój eksperyment 🙂Camera obscura
20/05/2021

Taki mój eksperyment 🙂
Camera obscura

Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca.💃Podobna fotografia już tu była. Zerknijcie na starsze posty i możecie mi napisać, którą...
29/04/2021

Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca.💃
Podobna fotografia już tu była. Zerknijcie na starsze posty i możecie mi napisać, którą uważacie za lepszą 🤗
Zacne grono fotografów na jednej z grup uznało, że lepsze jest to, gdyż bardziej trzyma się zasad dobrego zdjęcia. Ja myślę, że zasady to nie wszystko. Jak nudne były by zdjęcia, gdyby stale trzymać się zasad?!
Zawsze podstawą jest dobre rzemiosło (np. znajomość zasad), ale sztuka ma szansę pojawić się tam, gdzie podejmujemy własne decyzje. Takie jest moje zdanie. Co na ten temat myślicie❓

Pogoda jest kapryśną, ale jakby co, to już można 😎
Zapraszam na sesje plenerowe w Warszawie- nawet w ten weekend.

Więcej tanecznych zdjęć możecie zobaczyć teraz na mojej relacji- zapraszam 🙂

Na zdjęciu:

Trzy lata temu wstawiłam pierwsze zdjęcie na Instagram z myślą o tym, że może by tak zamienić pracę grafika na fotografo...
19/04/2021

Trzy lata temu wstawiłam pierwsze zdjęcie na Instagram z myślą o tym, że może by tak zamienić pracę grafika na fotografowanie. Zajmowałam się tym już od dawna, ale nie skupiałam się na portretach. Po tym czasie nadal wykonuję dwa zawody, pandemia przyłożyła do tego swoją mackę. Ale skupmy się na tym, co w tym czasie dobrego się wydarzyło ⬇️⬇️⬇️
Bardzo dużo zainwestowałam w swój rozwój jako fotografki i nie chodzi mi tylko o pieniądze 💸💰 ale może nawet bardziej o czas ⏰
Nawet dziś przerabiałam ostatni rozdział kursu, a wczoraj uczestniczyłam w webinarze. Uczęszczałam do szkoły fotograficznej, przeczytałam wiele ciekawych książek. 📚📘📒📝🖥️
To wszystko było bardzo rozwijające, ale to co zawsze najwięcej nas uczy, to własna praktyka. 📷"Ćpanie wiedzy" jest ważne, rób to... i działaj! Najwięcej nauczysz się na swoich błędach.

A jeśli potrzebujesz sesji zdjęciowej:
💜Portretowej
💜Rodzinnej
💜Na media społecznościowe
💜Lub innej 🙂
To zapraszam do umawiania się na sesje plenerowe w maju. 🌷🌺🌸

Na zdjęciu: Dominika

Nie wiem kiedy minęła mi zima. Nie lubię kiedy jest ciemno i zimno.🌌🌨️❄️ W tym roku przesiedziałam ten czas przed komput...
15/03/2021

Nie wiem kiedy minęła mi zima. Nie lubię kiedy jest ciemno i zimno.🌌🌨️❄️ W tym roku przesiedziałam ten czas przed komputerem. Dużo się u mnie działo, chociaż akurat nie portretowo📷. Z wyjątkiem eksperymentowania na sobie, co mogliście oglądać na stories 😁 (Autoportrety są w wyróżnionych, gdyby ktoś chciał zajrzeć.) Spędziłam parę ostatnich tygodni zajmując się intensywnie swoim drugim zawodem, czyli grafiką🖌️🎨🖥️. Zawsze słyszałam, że trzeba się skupić na jednym. Powiem Wam, że nikt w tych szalonych czasach nie przekona mnie, że powinnam porzucić jeden ze swoich zawodów. Mam to szczęście, że oba dają mi i frajdę, i pieniądze. Więc jeśli ktoś Wam wmawia, że trzeba koniecznie być specjalistą w tylko jednej dziedzinie, a Wy tego zupełnie nie czujecie, to róbcie swoje. Można osiągnąć wysoki poziom w kilku dziedzinach, tylko potrzeba na to więcej czasu.

Czy ktoś z Was też drąży na raz dwa tematy? Zawodowo jedno, a po pracy drugie, dla przyjemności. Uważajcie, bo z czasem hobby może stać się pracą 😉

Na zdjęciu:

Czekam na wiosnę i fotografowanie w plenerze, czyli to co uwielbiam robić.Chociaż przyznam, że dziś tak pięknie sypnęło ...
17/02/2021

Czekam na wiosnę i fotografowanie w plenerze, czyli to co uwielbiam robić.
Chociaż przyznam, że dziś tak pięknie sypnęło śniegiem, że bardzo chętnie bym pofotografowała. Takie cudowne warunki zimowe to ostatnio rzadkość w mieście.
Tym czasem popatrzcie na fotografię letnią.
Na stories nadal lecą moje autoportrety, gdyby ktoś był ciekawy. Zapraszam! 😁

Na zdjęciu:

Cześć, to ja!To zdjęcie powstało jako jedno z kilkudziesięciu wykonanych na zadanie "autoportret" w szkole fotograficzne...
04/02/2021

Cześć, to ja!
To zdjęcie powstało jako jedno z kilkudziesięciu wykonanych na zadanie "autoportret" w szkole fotograficznej, do której uczęszczam online (➡️ ).
Taka wprawka, można powiedzieć.
Zaskakujące jak wiele osób miało z tym zadaniem problem. Odwrócenie aparatu i spojrzenie w obiektyw bywa trudniejsze niż by się wydawało. Stajesz się twórcą i tworzywem. Odpowiedzialnym za wszystko: koncepcję i wykonanie. Do tego prezentujesz siebie: to jak wyglądasz i to kim jesteś.
Ja dawno temu przełamałam opór, który temu towarzyszy. Głównie dlatego, że brakowało mi modeli do ćwiczeń i różnych eksperymentów. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat powstało trochę autoportretów w różnych formach. Pomyślałam, że może chcielibyście je zobaczyć?
Mam zamiar wrzucać je na stories przez jakiś czas- jedno dziennie.
Co o tym myślicie?
Ten portret powstał z taką myślą, żeby pasował do innych zdjęć w portfolio. Pierwotny plan był taki, że zrobię to na dworze, przy jakimś zimozielonym krzewie, ale jednak aura mi nie sprzyjała
🌬️❄️🌫️🌧️🌨️

To zawsze jest dla mnie zabawa. Nic co miałoby związek z nadmierną miłością własną. 😆
No to jak? Zainteresowani?

Nie mam zdjęć w śniegu, ale mam takie zdjęcie na łące.Leży sobie: Ewa Wyględowska
21/01/2021

Nie mam zdjęć w śniegu, ale mam takie zdjęcie na łące.

Leży sobie: Ewa Wyględowska

Adres

Warsaw

Telefon

+48692510898

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Karolina Maliszewska Flara umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria