EMOCJONALNA FOTOGRFiA oraz wydobywanie piekna każdego człowieka 📸🥰Jestem FOTOGRAFKĄ i WOLONTARiUSZKĄ🥰 Bardzo chętnie pomagam ludziom.❤️ ZDJĘCiA mi w tym pomagaja📸 Znajdziecie mnie tutaj 👇 www.niebianskafota.pl Dla mnie dzieci są najwdzięczniejszym obiektem fotograficznym. Są szczere i naturalne. Wykonuję również zdjęcia w Słowiańskim Klimacie" na łonie natury. Uwielbiam sielskie klimaty. Niewidocz
na" uchwycam ulotne chwile podczas uroczystości rodzinnych (chrzest, komunia, zaręczyny, urodziny, wesele lub inne ważne wydarzenie), bo nie ma nic wspanialszego niż rodzina. Pozwólcie mi wejść do Swojego świata! Fotografia jest najlepszą pamiątką. Zadzwoń jeszcze dziś i umów się na sesję!