Kasia Krzosek Fotografia

Kasia Krzosek Fotografia ❤️ Fotografia rodzinna, dziecięca, noworodkowa i kobieca 📷 Fotografuje naturalne chwile 🏠

Piękne mam wspomnienia z tej sesji… Sama radość i biegające pod nogami słodziaki❤️Chciałabym dodać wszystkie zdjęcia, al...
02/04/2026

Piękne mam wspomnienia z tej sesji… Sama radość i biegające pod nogami słodziaki❤️

Chciałabym dodać wszystkie zdjęcia, ale technicznie Instagram już nie pozwala więcej 🤭

Co tu dużo pisać… miłość w najczystszej postaci.

20/03/2026

I tak to jest…

Nawet nie wiecie jak mi czasami głupio, że chwilę po tym jak usłyszę imię to zaraz je zapominam. Ratuję mnie tylko gdy bliska osoba zwróci się po imieniu. Wtedy czuję ulgę i nie kompromituje się pytaniem „ Jak masz na imię, bo zapomniałam?”. A jak mówicie „ kochanie” to ja jestem w kropce 😂

Nie wyobrażam sobie mówić do Klienta Pan, Pani, chyba, że tego chcą albo z szacunku do osoby starszej. To zdecydowanie skraca dystans. A w końcu na sesji chodzi o luz i rozbudzenie spontaniczności.

Spójrzcie na ten film z przymróżeniem oka, bo oczywiście nie powiem do Waszego męża „ Słoneczko”😂 a że 90% osób rezerwujących sesję to kobiety, to zapominam imion męższczyzny ( żeby nie było, jak zamawia sesję facet to imienia partnerki też nie pamietam).

Zdradziłam Wam mój sekret, bo mam nadzieję że na sesji tego nie widać, że jestem zakłopotana 🤭

17/03/2026

To taki niewielki wycinek z życia, a jak bardzo zmienia dotychczasowe życie.

Posiadanie pierwszego dziecka to jak wrzucenie kogoś, kto ledwo ogarnia tabliczkę mnożenia, prosto na studia matematyczne.

I jak odróżnić płacz „ chce mi się jeść” od tego „ o nic mi nie chodzi, ale sobie popłaczę”.

Dla mnie to wspomnienie, bo już mam dwóch „większych” synów. Choć nie ukrywam, że tu już inny level pracy nad cierpliwością😂

Ale wiem, że nawet jak o czymś zapomnę to mam zdjęcia i albumy, które mi o tym przypominają. Bo ciąża to tylko kilka miesięcy, noworodek to tylko miesiąc i mogłabym tak wymieniać. Bo czas pędzi, dosłownie. Więc pamiętaj o zatrzymaniu tych najważniejszych chwil. Nie trzeba „sztucznie” się uśmiechać, ale można prawdziwie okazywać sobie uczucia, spotkanie z fotografem może być wartościowe, nie tylko dla samego efektu.

Napisz do mnie, jeśli zastanawiasz się nad sesją📸 Postaram się, żebyście czuli się swobodnie.

13/03/2026
13/03/2026

Każda sesja to coś więcej niż zdjęcia. Dla mnie to opowiedziane historie, chwila na siebie, moment zatrzymania.

Na filmie widzisz fragment sesji oraz gotowe kadry — dokładnie tak wygląda droga od chwili przed obiektywem do zdjęć, które zostają z Tobą na lata.

Jeśli czujesz, że też chcesz mieć taką pamiątkę — to dobry moment.

Zarezerwuj swoją sesję i stwórzmy razem coś, do czego będziesz wracać z uśmiechem.

📩 Napisz wiadomość, żeby poznać szczegóły i wolne terminy.

Nie tylko lato i złota godzina to dobry czas na sesję.W każdej porze roku da się zrobić coś fajnego, ciekawego. Ja wiem,...
24/02/2026

Nie tylko lato i złota godzina to dobry czas na sesję.
W każdej porze roku da się zrobić coś fajnego, ciekawego. Ja wiem, że większość osób nie lubi marznąć, ale my tu byliśmy 20 min na zewnątrz. Reszta działa się w domu.

Ja też nie lubię zimna, ale jak mam dawkę dobrej energii to szybko się rozgrzewam. A miałam na sesji zimowej już dużych zmarzluchów i dali radę z uśmiechem zakończyć spotkanie.

Teraz już śnieg się roztopił, ale za rok jest szansa na kolejny. A gdy do sesji dołączą dzieci i sanki to lepiej być nie może.

Masz pytania, napisz do mnie 💌

Pięknie może być w każdym miejscu… niezależnie czy wybierzesz mieszkanie, plener czy studio. Jeśli pojawi się właśnie na...
17/02/2026

Pięknie może być w każdym miejscu… niezależnie czy wybierzesz mieszkanie, plener czy studio. Jeśli pojawi się właśnie naturalność, ten moment, w którym choć na chwilę zapominacie, że gdzieś blisko jest aparat to będzie to cudowna pamiątka nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci.

Masz zawsze szansę na spotkanie z fotografem, nawet jeśli Twój maluch nie jest już noworodkiem, 2 miesięczny bobas to też idealny czas📸

__________

Adres

Warsaw

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 14:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kasia Krzosek Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kasia Krzosek Fotografia:

Udostępnij

Kategoria