15/08/2025
Takie sesje uwielbiam! Pasja, profesjonalizm i power. Oraz wyzwanie, ponieważ podczas planowania sesji lekarki Luizy trzeba było zwrócić uwagę na kilka kwestii:
1. Oświetlenie.
Gabinet lekarski kojarzy się z ostrym, zimnym światłem. Postanowiłam, że światło będzie inne - rozproszone, ciepłe, żeby wywołać efekt spokoju w odbiorcy.
2. Kolory.
Najtrudniej zrobić ciekawe zdjęcie białej ścianie - sprawdzone info. W gabinecie lekarskim natomiast zwykle jest biurko, komputer i drukarka. A kwiatków i obrazków jest - nomen omen - jak na lekarstwo. Tymczasem nawet badania dowodzą, że pacjenci szybciej zdrowieją, jak za oknem mają zieleń. Poszukałam więc dekoracji, które przełamią sterylność gabinetu.
3. Strój.
Kto powiedział, że lekarz musi mieć zawsze uniform? A dlaczego nie garnitur lila z fantazyjnymi kwiatami, a pod spodem florystyczną koszulę? Do tego okulary w paski i czerwona szminka. I am in love 🥰 Przecież i tak każdy wie, że Luiza jest lekarką. Wystarczy wejść na znanego lekarza - ma ponad 300 pięciogwiazdkowych opinii 😍
4. Historia.
Jak pokazać historię na zdjęciu? To zawsze najciekawszy etap planowania. Wyobraziłam sobie, że zostawiamy miejsce dla pacjenta, a pani doktor czeka za biurkiem. No kto by nie poszedł do tak pozytywnie nastawionej osoby! Pozowanie z modelem tarczycy też wyszło zupełnie naturalnie 🙃.
Na zdjęciu Luiza Napiórkowska - endokrynolożka i diabetolożka, wspaniała kobieta pełna pasji, z charyzmą i pomysłem na siebie 🫶☀️💪🙌
W następnym poście pojawią się zdjęcia z zewnątrz - sesja odbyła się w centrum medycznym .pl w pięknie odnowionej kamienicy na Pradze 😍
; ; ; ; ;