03/06/2026
Małe cuda to temat dzisiejszego foto wtorku w Kobieca Foto Szkoła A że akurat wypadł na przełomie miesiąca, to myślę sobie, że to idealny moment na maja. Bo przecież tyle się działo, a większość to właśnie takie małe rzeczy, które robią ciepło na serduchu i są dostępne dla każdego. Czasami tylko trzeba się odważyć … jak np. Na spanie na dziko nad Bugiem (z moją ukochaną córcią - super biwak i dziewczyńskie rozmowy). W ogóle w maju pomimo matur udało się wygospodarować fajny, rodzinny czas … były hamaczki, spacery, biwak, kino ♥️
Poza tym spotkania z serdecznymi znajomymi, które pozytywnie ładują baterie @ Karola @ Basia
Spędziłam też sporo czasu w lesie (8 spacerów) w tym jeden jako Spacer w poszukiwaniu Leśnych Duszków z ✨ dziękuję za zaufanie 🍀
inne skarby i tego miesiąca:
💙 Znalazłam pióra sójki, o których marzyłam 🥹
🦌odkryłam nowe miejsce w Kampinoskim PN, gdzie jelenie maszerują wespół z łosiami
🌳 byłam w cudownym miejscu na Podlasiu Chrołowice Nad Jeziorkiem
🎬 długo wyczekiwany i jego „Pieśni Lasu” 💚🪶🦌🌳