17/05/2026
Pierwsze wesele sezonu i od razu taki ogień 🔥Dobrze, że mieliśmy strażaków na sali 😅
Ola i Dawid to pierwsza szczęśliwa para w tym sezonie i energia weszła od pierwszej minuty, wielkie emocje w kościele i obowiązkowy szpaler strażacki 🚒❤️
W piątek ślub, a już dziś mała zajawka tego, co udało nam się wspólnie stworzyć 🎬
O przepiękne kadry fotograficzne zadbała Zwyczajne zdjęcia Joanny M 📸
Jeśli cały film będzie miał choć połowę tej energii co ten dzień… będzie naprawdę grubo ⚡
Miłego oglądania! ✨
🎵🎹: J&J Gentlemen Djs
💐🌷: Studio Azalia