16/04/2026
Dlaczego jestem również fotografem przedszkolnym? 📸
Bo właśnie od dzieci wszystko się zaczęło ❤️
Najpierw fotografowałam te najbliższe – własne. To one nauczyły mnie uważności, cierpliwości i pokazały, jak piękne, szczere i niepowtarzalne są dziecięce emocje.
Z czasem poczułam, że chcę iść w tym kierunku świadomie – ukończyłam Akademię Fotografii Dziecięcej oraz warsztaty fotografa przedszkolnego. Dziś, od ponad 3 lat, tworzę pamiątki dla najmłodszych w przedszkolach.
Fotografia przedszkolna ma w sobie coś wyjątkowego ✨
To nie są tylko zdjęcia – to zatrzymane na zawsze uśmiechy, spojrzenia i małe gesty, które tak szybko przemijają. To kadry, do których wraca się po latach z ogromnym wzruszeniem.
Podczas sesji nie stoję „z boku” – wchodzę w świat dzieci. Rozmawiam, bawię się, animuję, buduję z nimi relację, żeby mogły być sobą. Bo tylko wtedy powstają najpiękniejsze, naturalne ujęcia 💛
To wymagająca praca – pełna energii, emocji i intensywności. Często wracam do domu bardzo zmęczona… ale jednocześnie z ogromnym poczuciem sensu.
Bo wiem, że tworzę coś więcej niż zdjęcia.
Tworzę wspomnienia, które zostaną z dziećmi i ich rodzinami na całe życie 📸
Dziękuję moim cudownym modelkom Tosi i Zuzi które pomimo wieczornej sesji pięknie współpracowały ♡♡