31/08/2016
Bardzo bym byla wdzieczna gdybyscie polubili moje zdjecie konkursowe i pomogli mi wygrac :) ! Dziekuje !
https://m.facebook.com/AnwilWloclawek/photos/a.1192762894098593.1073741976.219656324742593/1213543172020565/?type=3&source=54&ref=page_internal&__mref=message_bubble
Justyna i Alicja w Sopocie