27/07/2025
Hejka! Tęskniliście?... ;)
Przez rok strona była praktycznie była nieaktywna, ale działo się bardzo dużo. Przede wszystkim zacznę od tego, że podpisałem w październiku mały kontrakt z MAN Nieruchomości i miałem trochę zleceń działek do nagrania w okolicach Włocławka. Było to bardzo ekscytujące przeżycie, które napełniło mnie optymizmem w kwestii perspektyw na rozwój mojej działalności. Niedługo będę miał również nowego klienta, ale szczegółów zlecenia jeszcze nie znam. Co do samej działalności... Tutaj też również sporo rzeczy ulega zmianon. Przede wszystkim zmieniam nazwę ze względu na fakt, że poszerzam możliwości firmy o rejestrowanie obrazu także "z dołu", co oznacza, że w grę wchodzi również nagrywanie teledysków, reportaży, filmów pamiątkowych i nie tylko! Będzie się działo, ojj będzie się działo... :) Póki co to tyle, strona już raczej wróci do życia żeby było wiadomo, że działalność jest aktualna... :)
Pozdrawiam, Z Kamerą i Dronem 🙋