31/07/2025
To był pierwszy plener w tym roku i wracając do auta pomyślałam „ale ja za tym tęskniłam!” 🤍
Wiem, że są fotografowie bardziej dostępni czasowo, z lepszym sprzętem i dodatkowymi atutami… ale na każde z sesji powtarzam Wam, że staram się być takim fotografem jakiego sama poszukuje📸
Dla mnie pakiety i sztywne liczby nie mają znaczenia! Otrzymujecie ode mnie wszystkie te kadry, które podczas obróbki wywołują u mnie uśmiech i zachwyt, bez ograniczeń!✨
Chciałam Wam ogromnie podziękować!
Za wszystkie wiadomości, za wyrozumiałość i zaufanie!
Do zobaczenia na sesjach! 🤍