06/10/2023
Mieliśmy z Anią dwie sesje 😀 Obie naturalne, piękne, subtelne...i niepowtarzalne.
Sesja zdjęciowa ze mną zawsze będzie inna, nigdy nie będzie dwóch takich samych stylizacji, więc możesz być pewna/pewny, że Twoja sesja będzie wyjątkowa.
Dziękuje za wszystkie polecenia i zapraszam na sesje w jesiennych barwach🧡