01/09/2024
Pamiętacie tegoroczną wiosnę? Na pewno pamiętacie - zagościła dość szybko i intensywnie, wypraszając z czterech ścian na spacery lub szukanie kwitnących zakątków na zdjęcia. Tak…
Pogoda w dzień zdjęciowy trochę pokrzyżowała koncepcję, ale! Mimo tamtego chłodu i chmur, nie daliśmy się zaskoczyć ;)
W tej historii, w rolach głównych: uroczy duet Eweliny i Piotra, którym miałam przyjemność zrobić kilka zdjęć i uwiecznić nieco tej pozytywnej chemii, jaka od nich bije :) a to wszystko w naszej świetnej Pierogarni, dzięki uprzejmości Pana Marcela :)
Tymczasem powoli nadchodzi jesień, w związku z tym zapraszam na jesieniarskie sesje!