Mama ZuHa Fotografia Magdalena Wójciak

Mama ZuHa Fotografia Magdalena Wójciak Witam serdecznie na moim FanPage'u :) Znajdziecie tutaj wybrane zdjęcia z moich sesji. Zapraszam do mojego studia po piękną pamiątkę. Zapraszam do mojego studia.

Aby umówić się na sesję zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość lub pod numerem telefonu: 533-024-526 :

Dzieci rosną tak szybko… a my… próbujemy zatrzymać czas. Fine Art to coś więcej niż zdjęcie. To obraz malowany światłem....
18/07/2025

Dzieci rosną tak szybko… a my… próbujemy zatrzymać czas. Fine Art to coś więcej niż zdjęcie. To obraz malowany światłem. Stylizowany, dopracowany, jak z innej epoki – a jednak z Twoim dzieckiem w roli głównej. Delikatne światło, stonowane barwy, starannie dobrana stylizacja – wszystko po to, by stworzyć wyjątkowy portret, który wygląda jak dzieło sztuki. To portret, który wygląda jak kadr z opowieści… z baśni… ponadczasowy.

📸 5 ujęć – każde jak obraz�
💫 Promocyjna cena: 290 zł

Dla tych, którzy kochają klasykę, elegancję i ponadczasowy styl. Za chwilę te małe dłonie będą już większe.
A spojrzenie – zupełnie inne. Zatrzymaj ten moment - tę wyjątkową opowieść o Twoim dziecku… zanim wyrośnie z roli bohatera baśni.

Zapraszam do kontaktu przez Messenger.
Studio: Gorzów Wielkopolski

Między segregowaniem kabli, przesuwaniem mebli i zadumą nad sensem kajaka wiszącego pod sufitem w studio, po prostu… wzi...
15/07/2025

Między segregowaniem kabli, przesuwaniem mebli i zadumą nad sensem kajaka wiszącego pod sufitem w studio, po prostu… wzięłam aparat do ręki. I nagle okazało się, że... dziecko mi urosło. Zrobiłam portret. Jedno ujęcie. Bez planu, bez wielkiego ustawiania, za to z emocją, która mnie zaskoczyła. I chyba właśnie za to najbardziej kocham fotografię. Hanna

W ten magiczny, świąteczny czas życzę Wam chwil pełnych ciepła, spokoju i radości – takiej prawdziwej, która odnajduje s...
23/12/2024

W ten magiczny, świąteczny czas życzę Wam chwil pełnych ciepła, spokoju i radości – takiej prawdziwej, która odnajduje się w rodzinnych spotkaniach, śmiechu dzieci i blasku świątecznych lampek. 🎄

Niech Wasze domy wypełni zapach choinki, cynamonu i pierników, a serca – miłość i bliskość najbliższych. Życzę, by czas zwolnił choć na chwilę, pozwalając Wam cieszyć się rozmowami, wspomnieniami i chwilami, które warto zatrzymać na zawsze – na zdjęciach i w sercu.

Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo powodów do uśmiechu, odwagi do realizacji marzeń i pięknych dni, które warto uwieczniać w kadrach. A jeśli coś nie wyjdzie idealnie, jak na przykład plączące się lampki na choince – niech stanie się to po prostu częścią wyjątkowej opowieści.

Wesołych Świąt pełnych magii i niezapomnianych chwil!

Mama ZuHa

Kilka dni temu wpadły do mnie Basia i Alicja z rodzicami. Dwie małe iskierki, które szybko podbiły atmosferę w studio. T...
08/12/2024

Kilka dni temu wpadły do mnie Basia i Alicja z rodzicami. Dwie małe iskierki, które szybko podbiły atmosferę w studio. Trochę nieśmiałości na początku, ale wystarczyło kilka światełek, parę chichotów i już były w swoim żywiole. ✨

Patrzę na te kadry i mam jedno przemyślenie – dzieciaki rosną szybciej, niż zdąży się zrobić kolejną kawę. 🙈 Ale na szczęście te momenty zostają na zdjęciach, więc Basia i Ala i oczywiście ich rodzinka mają pamiątkę na długie, zimowe wieczory.

Dziewczyny, dzięki za ten świąteczny rozgardiasz i porcję dobrej energii! 🌟🎄 Mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy – może tym razem w towarzystwie reniferów? 😉 Chociaż śnieg póki co mam tylko w studio, a na dworze pogoda ble.

Nareszcie 1 grudnia. To ten czas, kiedy światełka migoczą, zapach pierniczków unosi się w powietrzu, a moje studio (w za...
01/12/2024

Nareszcie 1 grudnia. To ten czas, kiedy światełka migoczą, zapach pierniczków unosi się w powietrzu, a moje studio (w zasadzie już od ponad miesiąca, ale teraz już można :P) wypełnia magia Świąt. Każda sesja to kawałek bajki, który tworzymy razem – pełen uśmiechów, ciepła i tej wyjątkowej atmosfery, którą kochamy wszyscy. 🥰

💫 Ostatnie wolne miejsca na najbliższy tydzień! 💫
Grudniowy kalendarz powoli się zapełnia, więc jeśli chcesz złapać odrobinę tej świątecznej magii – nie czekaj zbyt długo!

📸 A teraz – przygotujcie się na świąteczny spam! Będzie magicznie, ciepło i bardzo klimatycznie. 🎅✨ Na start - Hania

🎄 Ho ho ho! Czy ja słyszę dzwonki sań, czy to mój aparat tak pięknie dzwoni? 📸Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice!Z...
20/11/2024

🎄 Ho ho ho! Czy ja słyszę dzwonki sań, czy to mój aparat tak pięknie dzwoni? 📸

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice!

Z ogromną radością ogłaszam, że rozpoczynam mój świąteczny tour po przedszkolach i szkołach! 🎅✨

Przygotowałam dla Waszych pociech coś naprawdę magicznego: klimatyczną, świąteczną scenkę, w której nawet Grinch poczuje magię świąt. To idealna okazja, by uwiecznić roziskrzone oczy i szczere uśmiechy dzieci w blasku choinkowych lampek.

Dlaczego warto mnie zaprosić?

🌟 Magia Świąt: Scenografia, która przeniesie dzieci prosto do krainy Świętego Mikołaja.
🎁 Radość i Zabawa: Sesje pełne śmiechu i pozytywnej energii zarówno dla dzieci i jak i dla mnie
🧑‍🎄 Profesjonalizm z Uśmiechem: 10 lat doświadczenia w fotografii dziecięcej, a do tego poczucie humoru godne elfów z Bieguna Północnego!

Mam jeszcze wolne terminy (choć Mikołaj już puka do drzwi!), więc z niecierpliwością czekam na zaproszenia do Waszych placówek. Nie przegapcie okazji, by wprowadzić świąteczny nastrój i stworzyć pamiątki, które będą cieszyć przez lata.

📞 Zadzwońcie do mnie, zanim renifery odlecą!

Stwórzmy razem niezapomniane, świąteczne chwile. 🎄✨

Wesołych (już prawie) Świąt!

Wasz Fotograf od Świątecznych Cudów

📱 533 024 526

Mikołaju, a nie mógłbyś przyjść w tym roku w listopadzie? 🎅✨ Urocza Hania z całą pewnością zasługuje na coś wyjątkowego ...
20/11/2024

Mikołaju, a nie mógłbyś przyjść w tym roku w listopadzie? 🎅✨ Urocza Hania z całą pewnością zasługuje na coś wyjątkowego w tym roku! 🎁🎄 Była naprawdę bardzo grzeczna (no, może kilka drobnych wyjątków, ale kto nie ma swoich małych grzeszków? 😄). Dekoracje gotowe, magia Świąt w pełni, czekamy z niecierpliwością na Twój przyjazd! 🎉

Kiedy patrzę na te moje dekoracje w studio, to już bym je wszystkie zabrała do domu i stworzyła świąteczny klimat! 🎄✨ Ch...
11/11/2024

Kiedy patrzę na te moje dekoracje w studio, to już bym je wszystkie zabrała do domu i stworzyła świąteczny klimat! 🎄✨ Choinka, światełka, poduszki – wszystko idealne na ten zimowy czas! 😍 Kto by pomyślał, że dekorowanie może być aż tak kuszące? 😄 Ale spokojnie, jeszcze trochę poczekam... może... do jutra wytrzymam :P Dobra, żartowałam, nie zabiorę jeszcze przez chwilę bo jak inaczej zrobię Wam zdjęcia? Ale mnie k**i....

Blanka i Ignacy wraz z mamą rządzili dziś w moim studio

🎄✨ Magia Świąt w studio trwa! ✨🎄Z przyjemnością zapraszam na wyjątkowe sesje zdjęciowe, które przeniosą Was w bajkowy św...
10/11/2024

🎄✨ Magia Świąt w studio trwa! ✨🎄

Z przyjemnością zapraszam na wyjątkowe sesje zdjęciowe, które przeniosą Was w bajkowy świat pełen ciepła i radości 🎅🎁

Lidia i Stanisław już poczuli magię świąt! 🎄. 📸 Sesja zdjęciowa w klimatycznym pokoiku dziecięcym, jak z bajki, to doskonała okazja, by poczuć tę magię już teraz!

To tylko jedna z naszych 4 świątecznych scenerii, w których uwiecznię Wasze najpiękniejsze wspomnienia!

Zapraszam do rezerwacji, bo święta tuż, tuż! 🎅💖

🌟 Ceny: 300 zł za 5 ujęć 📍 Lokalizacja: Ulim, k. Gorzowa Wlkp.

🎠✨ Czy taka świąteczna karuzela budzi w Was jakieś miłe skojarzenia? Dla mnie takie zabawki to jak powrót do przeszłości...
03/11/2024

🎠✨ Czy taka świąteczna karuzela budzi w Was jakieś miłe skojarzenia? Dla mnie takie zabawki to jak powrót do przeszłości… do czasów, kiedy wszystko było prostsze, a magia Świąt miała ten dziecięcy, pełen zachwytu blask. 🎄❤️

Właśnie tę atmosferę chcę uchwycić podczas naszych świątecznych sesji – ciepło, radość i odrobinę nostalgii za czasami, kiedy najmniejsze drobiazgi wywoływały uśmiech.

Jeśli i Wy chcecie zatrzymać te chwile na dłużej, zapraszam na sesję świąteczną! Zarezerwujcie termin i poczujcie tę wyjątkową magię w moim studio. 📸✨

🍂 Choć za oknem nadal złota jesień, u mnie w studio już czuć przedsmak Świąt! 🎄 Boso po śniegu? Czemu nie! 😊 Boskie stóp...
03/11/2024

🍂 Choć za oknem nadal złota jesień, u mnie w studio już czuć przedsmak Świąt! 🎄 Boso po śniegu? Czemu nie! 😊 Boskie stópki i beztroskie uśmiechy małych modeli dodają tej scenerii wyjątkowego uroku. Bo kto powiedział, że trzeba czekać na zimę, by poczuć magię Świąt? 😊✨

Swoją pamiątkę już mają Lidia i Staś

Adres

Dobra 15
Ulim
66-446

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Mama ZuHa Fotografia Magdalena Wójciak umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Mama ZuHa Fotografia Magdalena Wójciak:

Udostępnij

Kategoria