16/06/2026
Po latach kilku, projekt powrócił do Miasto Bytom !
W miejskiej przestrzeni zatańczyły Monika Małycha , Sabina Letner oraz Julia Marzec 🖤🖤🖤
Za wsparcie, asystę, towarzystwo, dobry humor, herbatę z imbirem oraz ostrzeganie przed czychającymi zewsząd niebezpieczeństwami dziękuję Ren Ma oraz Szymon Kidoń 💚💚💚