08/06/2026
Rok temu w sezonie zastanawiałam się, czy lubię fotografować Komunie grupowe. Chociaż lepsze słowo brzmi: obsługiwać, bo robienie zdjęć jest tu tylko cząstką z całości.
W tym roku zdecydowanie bardziej rozwijam się w reportażu, który pokaże trochę więcej i ciekawiej. Więc Wasze Komunie to idealne środowisko do złapania przeróżnych momentów, emocji, wzruszeń. To też presja czasu, presja zadowolenia dużej ilości osób 🥵
A poniżej kilka kadrów z ostatniej Komunii w Łozinie