W obiektywie Klaudii Helman

W obiektywie Klaudii Helman Jeśli masz ciekawy pomysł na zdjęcia - napisz ;)

Przy okazji tegorocznych świąt podzielę się cząstką efektów współpracy z Płońsk. Punkt archeologiczny.Na zdjęciu XII-wie...
26/03/2016

Przy okazji tegorocznych świąt podzielę się cząstką efektów współpracy z Płońsk. Punkt archeologiczny.

Na zdjęciu XII-wieczna pisanka wykonana z zaprawy ;)

Tak, wiem. Od roku nic nie publikowałam. Wróciłam i nadrobię trochę zaległości.Na początek Ślub Pauliny i Szymona =)
19/01/2016

Tak, wiem. Od roku nic nie publikowałam. Wróciłam i nadrobię trochę zaległości.
Na początek Ślub Pauliny i Szymona =)

Dla takich widoków mieszkam w Ciupie na Kraszka ;)
18/01/2015

Dla takich widoków mieszkam w Ciupie na Kraszka ;)

Wanna o trzeciej nad ranem ;)
15/01/2015

Wanna o trzeciej nad ranem ;)

Toruń już świąteczny :)
13/12/2014

Toruń już świąteczny :)

07/10/2014
Przerabiam zdjęcia od kilku godzin ;)
16/09/2014

Przerabiam zdjęcia od kilku godzin ;)

Mamo, tato - jestem gwiazdą ;) - Nikola
25/08/2014

Mamo, tato - jestem gwiazdą ;) - Nikola

Iwo z rodzicami ;)
15/07/2014

Iwo z rodzicami ;)

Adres

Torun

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy W obiektywie Klaudii Helman umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do W obiektywie Klaudii Helman:

Udostępnij

Kategoria