Bartek Kozłowski Fotografia

Bartek Kozłowski Fotografia Jestem fotografem mieszkającym w Toruniu. Z pasją próbuję swoich sił w prawie każdym rodzaju fotografii. Potrzebujesz fotografa? Napisz do mnie! :)

Z pasją próbuję swoich sił w prawie każdym rodzaju fotografii, ale największą przyjemność sprawia mi fotografowia portretowa i okolicznościowa. Napisz do mnie! :)

Zapraszam do odwiedzenia i polubienia mojej strony!

Mam tylko jedną szansę, żeby przykuć Waszą uwagę po tych 8 latach nieobecności… więc zamierzam ją wykorzystać najlepiej,...
07/08/2025

Mam tylko jedną szansę, żeby przykuć Waszą uwagę po tych 8 latach nieobecności… więc zamierzam ją wykorzystać najlepiej, jak potrafię 😏

Pewnie część z Was pomyśli: „To on jeszcze żyje?!” i wcale się Wam nie dziwię. To miała być krótka przerwa od social mediów, która płynnie przeszła w dłuższą… a potem w pandemię i wymuszony przez covidowe okoliczności wyjazd za granicę, gdzie spędzę jeszcze kilka najbliższych miesięcy 🫣

Nigdy jednak nie zrobiłem przerwy od fotografii ani od innych pasji, które kiedyś tu pokazywałem. Przez te wszystkie lata systematycznie rozwijałem się jako fotograf: pogłębiałem swoją wiedzę, doskonaliłem swój warsztat i uczyłem się jeszcze uważniej patrzeć na otaczającą rzeczywistość. Miałem na to cały czas świata i zero presji, bo efektami dzieliłem się tylko z wąskim gronem. Do fotografii dołączyła fascynacja Islandią, którą zdążyłem poznać jak własną kieszeń i szukałem każdej okazji, żeby te obie moje pasje jakoś połączyć, a przykłady możecie zobaczyć na grafice 🥹

I dlaczego akurat teraz z tym do Was przychodzę?
Kończę dziś 34 lata i nie ma lepszego momentu, żeby postawić sobie nowe cele, zacząć realizować plany i spełniać marzenia. Moim celem, planem i marzeniem jest moment, w którym fotografia przestaje być tylko pasją i staje się moim sposobem na życie 🖤

W kwietniu 2026 wracam na stałe do Torunia, do swojego domu. I właśnie wtedy zaczynam oficjalnie działać jako Wasz fotograf na reportaże ślubne, imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe i wszystkie ważne dla Was, warte uwiecznienia chwile 🖤

Jeśli planujecie coś pięknego i szukacie kogoś, który podejdzie do tematu z sercem i zaangażowaniem – po prostu napiszcie! Kalendarz na 2026 i 2027 oficjalnie został otwarty! 📅

Tymczasem w najbliższej przyszłości postaram się stopniowo pokazywać Wam, co udało mi się wypracować przez ten czas... żeby znowu nie zniknąć na kilka lat 🤭

Piszcie co tam u Was, bo czytając dzisiaj komentarze ze starych postów autentycznie stwierdzam że zawsze wygrywaliście tekstami 😄 muszę nadrobić!

Bartek

W ramach nieistniejącego cyklu "Zwiedzaj z BK" zapraszam na Diamond Beach w islandzkim Jökulsárlón (podobno umiem to pop...
17/10/2017

W ramach nieistniejącego cyklu "Zwiedzaj z BK" zapraszam na Diamond Beach w islandzkim Jökulsárlón (podobno umiem to poprawnie wymówić 😎)

Ta piękna czarna plaża sąsiaduje z jeziorem lodowcowym Jökulsárlón powstałym z wody topniejącego lodowca Vatnajökull i to właśnie w tej lodowej lagunie powstają mniejsze lub większe góry oraz inne formacje lodowe które mieszając się z Oceanem Atlantyckim w porze przypływów znów trafiają na diamentową plażę.

Zdecydowanie najpiękniej jest tam o wschodzie słońca, mi akurat dopisało szczęście i chyba lepiej trafić nie mogłem 💙
Jak będziecie chcieli robić tam zdjęcia to weźcie coś do samoobrony przed azjatyckimi turystami którzy chowają się z aparatami między lodowymi skałami (chyba tam śpią) a jak wejdzie się im w kadr to atakują jak Pearl Harbor 🙄

Pozostając jeszcze w klimatach Islandii chciałbym pokazać kolejne nieziemskie dzieło natury - wodospad Gljúfrabúi (nie k...
09/04/2017

Pozostając jeszcze w klimatach Islandii chciałbym pokazać kolejne nieziemskie dzieło natury - wodospad Gljúfrabúi (nie każcie mi tego wymawiać) :D

Gljúfrabúi jest trochę takim wodospadem - hipsterem. Znajduje się 700 metrów na lewo od mainstreamowego Seljalandsfossu, ścieżka do niego jest dobrze oznaczona ale... nikt do niego nie chodzi, nie znajdziecie go też na żadnej pocztówce. Dziwi mnie to bo jest niesamowity ;)

Wodospad różni się od 9999 innych islandzkich wodospadów tym że znajduje się w jaskini. Wchodzi się do niego przez wąskie przejście w skale i trzeba mieć co najmniej 3 z wfu żeby ogarnąć skakanie po kamieniach wystających ze strumienia nie zamaczając przy tym butów. Na końcu widzimy wielki głaz i ścianę z której wszędzie spływa woda. Wtedy pozostaje tylko wyjąć aparat i ma się jakieś 10 sekund zanim aparat i obiektyw utoną, mokrym staje się tam w dwie sekundy ale naprawdę warto! Polecam miejscówkę!

Czytała̶ ̶K̶r̶y̶s̶t̶y̶n̶a̶ ̶C̶z̶u̶b̶ó̶w̶n̶a̶ Bartek Kozłowski 😁

Kocham robić zdjęcia nocnemu niebu i dość często można znaleźć u mnie foty spadających gwiazd typu Perseidy, Geminidy, K...
06/04/2017

Kocham robić zdjęcia nocnemu niebu i dość często można znaleźć u mnie foty spadających gwiazd typu Perseidy, Geminidy, Kwadrantydy i takie tam 🤗 Znając moje szczęście pewnie niechcący sfotografowałem UFO i odkryłem inną galaktykę ale... nigdy nie widziałem zorzy polarnej! 😞😲

Od 2015 roku marzyłem, podróżowałem, polowałem, dostałem nawet obsesji bo dosłownie mijałem się z tym zjawiskiem. Aż tu niespodziewanie w nocy z piątku na sobotę dostałem najpiękniejsze Prima Aprilis w życiu. A to wszystko na Islandii, w okolicy dwóch bardzo popularnych wodospadów Seljalandsfoss i Skógafoss które też się załapały na fotki :)

Walczcie o swoje marzenia, czasami dopiero za 6 razem się udaje! :)

Sesja ze Szwagierką inspirowana klimacikiem z obrazów Jacka Vettriano
23/03/2017

Sesja ze Szwagierką inspirowana klimacikiem z obrazów Jacka Vettriano

Dark Side baby, czyli Luke z tatą 😁 moja pierwsza sesja niemowlęca :DMateusz, tata półtoramiesięcznego Jasia, podobnie j...
20/03/2017

Dark Side baby, czyli Luke z tatą 😁
moja pierwsza sesja niemowlęca :D

Mateusz, tata półtoramiesięcznego Jasia, podobnie jak ja jest maniakiem Star Wars i kiedy poprosił mnie o zrobienie sesji swojemu synkowi to po prostu wiedzieliśmy że musimy zrobić coś w naszym stylu, to było silniejsze od nas 😂

na szczęście wcześniej zrobiliśmy zwykłe zdjęcia a dzieci w tym wieku widzą tylko kształty 😊 oszalałbym jakbym miał takie foty z dzieciństwa :D

Patronami sobotniej sesji z Maria Cynk-Mikołajewska są PKP oraz tajemnicza babcia krzycząca z okna "ROZEJŚĆ SIĘ" 😅 tak s...
13/03/2017

Patronami sobotniej sesji z Maria Cynk-Mikołajewska są PKP oraz tajemnicza babcia krzycząca z okna "ROZEJŚĆ SIĘ" 😅 tak się rozeszliśmy że wyszły z tego ciekawe, surowe zdjęcia 😌 🚂

08/03/2017

Paulina trochę wstydzioch ale dała radę

08/03/2017

WYLOSOWALIŚMY :)

Prosimy o parę minut, wrzucamy filmik z losowania :)

Wycinamy wszystkie karteczki spełniające warunki 🤗
08/03/2017

Wycinamy wszystkie karteczki spełniające warunki 🤗

Adres

Torun
87-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bartek Kozłowski Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria