07/08/2025
Mam tylko jedną szansę, żeby przykuć Waszą uwagę po tych 8 latach nieobecności… więc zamierzam ją wykorzystać najlepiej, jak potrafię 😏
Pewnie część z Was pomyśli: „To on jeszcze żyje?!” i wcale się Wam nie dziwię. To miała być krótka przerwa od social mediów, która płynnie przeszła w dłuższą… a potem w pandemię i wymuszony przez covidowe okoliczności wyjazd za granicę, gdzie spędzę jeszcze kilka najbliższych miesięcy 🫣
Nigdy jednak nie zrobiłem przerwy od fotografii ani od innych pasji, które kiedyś tu pokazywałem. Przez te wszystkie lata systematycznie rozwijałem się jako fotograf: pogłębiałem swoją wiedzę, doskonaliłem swój warsztat i uczyłem się jeszcze uważniej patrzeć na otaczającą rzeczywistość. Miałem na to cały czas świata i zero presji, bo efektami dzieliłem się tylko z wąskim gronem. Do fotografii dołączyła fascynacja Islandią, którą zdążyłem poznać jak własną kieszeń i szukałem każdej okazji, żeby te obie moje pasje jakoś połączyć, a przykłady możecie zobaczyć na grafice 🥹
I dlaczego akurat teraz z tym do Was przychodzę?
Kończę dziś 34 lata i nie ma lepszego momentu, żeby postawić sobie nowe cele, zacząć realizować plany i spełniać marzenia. Moim celem, planem i marzeniem jest moment, w którym fotografia przestaje być tylko pasją i staje się moim sposobem na życie 🖤
W kwietniu 2026 wracam na stałe do Torunia, do swojego domu. I właśnie wtedy zaczynam oficjalnie działać jako Wasz fotograf na reportaże ślubne, imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe i wszystkie ważne dla Was, warte uwiecznienia chwile 🖤
Jeśli planujecie coś pięknego i szukacie kogoś, który podejdzie do tematu z sercem i zaangażowaniem – po prostu napiszcie! Kalendarz na 2026 i 2027 oficjalnie został otwarty! 📅
Tymczasem w najbliższej przyszłości postaram się stopniowo pokazywać Wam, co udało mi się wypracować przez ten czas... żeby znowu nie zniknąć na kilka lat 🤭
Piszcie co tam u Was, bo czytając dzisiaj komentarze ze starych postów autentycznie stwierdzam że zawsze wygrywaliście tekstami 😄 muszę nadrobić!
Bartek