14/02/2025
Mały throwback do jednego z moich najulubieńszych projektów i to nie tylko przez to, że uwielbiam wiedźmina. Dla mnie ta sesja jest wyjątkowa, bo mogłam się wyżyć artystycznie. To była moja pierwsza sesja brzuszkowa i od razu z przytupem :D
Poza tym dla pary, którą fotografowałam miała o wiele większe znaczenie niż po prostu "zwykła" sesja zdjęciowa. Maleństwo w brzuchu było długo wyczekiwane, więc całość ma za sobą jeszcze większe znaczenie (a kto czytał sagę ten wie :D ). To naprawdę niesamowite uczucie móc stworzyć taką pamiątkę.
Właśnie ten baśniowy, eteryczny styl najmocniej do mnie przemawia w fotografii, więc już nie mogę się doczekać tegorocznych zaplanowanych sesji! A to co zaplanowałyśmy z Kasią na lato to dla mnie będzie jak fotograficzne spełnienie marzeń.
Jeśli szukasz fotografa, który chętnie zrealizuje właśnie taką wyjątkową sesję, brzuszkową, dziecięcą czy kobiecą, zgłoś się do mnie. Przedstawię Ci ofertę i moje aktualne pomysły, lub wymyślę coś konkretnie dla Ciebie.