18/03/2026
Wiem, że coraz cieplej i każdy wygląda już wiosny pełnej słońca. Ale kto powiedział, że zimą nie może być wiosennie? To wspomnienie tegorocznych ferii nad Bałtykiem. Niestety nie zdążyłem na zimę w pełni, ale jak mawiał klasyk: "Bunkrów nie ma ale też jest..." ;)
Jak macie zdjęcia w zimowej odsłonie, to chętnie zobaczę.
Molo w Brzeźnie całkiem niedawno zostało ponownie oddane do użytku po remoncie. Przechadzając się po nim nadal czuć zapach drewna. Świetne miejsce żeby przechadzając się wieczorem spotkać kolegę z pracy, z drugiego końca Polski :) Świat jest mały.