Magdalena Kańska Fotografia

Magdalena Kańska Fotografia 📸 Fotografka, która widzi więcej niż kadr
✨️ Tworzę i słucham Waszych historii dodając Wam odwagi
💬 Seria: o sile, autentyczności, drodze do siebie

Większość osób zastanawia się, o której godzinie wrzucić post jaki dzień będzie najlepszy i co tym razem spodoba się alg...
02/06/2026

Większość osób zastanawia się, o której godzinie wrzucić post jaki dzień będzie najlepszy i co tym razem spodoba się algorytmowi. Ja też kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale dziś, między sesjami, obróbką zdjęć, codziennymi obowiązkami i próbami zachowania choć odrobiny zdrowego dystansu do social mediów zwyczajnie brakuje mi czasami na to przestrzeni.

W ostatnim czasie wiele osób pytało mnie, czy wszystko u mnie w porządku, bo rzadziej publikuję i dało mi to do myślenia. Trochę tak, jakbyśmy w dzisiejszych czasach przestawali istnieć, kiedy na chwilę znikamy z internetu. Dlatego doszłam do wniosku, że nie chcę już analizować o której godzinie wrzucić post ani czy zdjęcia osiągną odpowiednie zasięgi.

Po sesji, którą właśnie dodaję po raz kolejny uświadomiłam sobie, że ludzie nie wracają do mnie przez algorytm tylko przez relacje, rozmowy i zaufanie podczas spotkań, a to wszystko dzieje się poza poza światem zasięgów.

Social media są tylko dodatkiem, drugim etapem całej tej historii. I to nie jest kwestia braku chęci po prostu coraz bardziej męczy mnie świat, w którym wszystko trzeba publikować, pokazywać i udowadniać. Nie budujmy zasięgów, budujmy relacje, bo to one zostają na dłużej... 💛🥹

Wszystkie prognozy wskazywały na deszczową aurę bez najmniejszych szans na promień słońca, ale ktoś miał inny plan!
02/06/2026

Wszystkie prognozy wskazywały na deszczową aurę bez najmniejszych szans na promień słońca, ale ktoś miał inny plan!

Dzień Mamy to nie tylko data w kalendarzu,to wszystko to, co dzieje się każdego dnia.Małe dłonie, które szukają bliskośc...
16/04/2026

Dzień Mamy to nie tylko data w kalendarzu,
to wszystko to, co dzieje się każdego dnia.

Małe dłonie, które szukają bliskości i spojrzenia
pełne miłości. Chwile, które mijają szybciej,
niż byśmy chciały. Patrząc na te kadry,
pomyślałam sobie, że czasu nie zatrzymamy,
ale możemy do niego wracać.

I to właśnie najpiękniejszy prezent
jaki możesz sobie dać.

Nie coś, co przeminie, ale coś,
co zostanie z Wami na zawsze.
Tworzę sesje pełne światła
i prawdziwych emocji.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie…
Napisz do mnie stworzę dla Was
niezapomnianą pamiątkę... 🥹🤍

Zawsze czułam, że moja droga fotograficzna nie jest przypadkiem, że prowadzona jest gdzieś wyżej, delikatnie, bez pośpie...
10/04/2026

Zawsze czułam, że moja droga fotograficzna nie jest przypadkiem, że prowadzona jest gdzieś wyżej, delikatnie, bez pośpiechu, bez potrzeby udowadniania czegokolwiek. I chyba dlatego moje zdjęcia są tak czułe, nie muszą krzyczeć, żeby zatrzymywały.

Nigdy nie szukałam perfekcji, szukałam Was takich jacy jesteście, w spojrzeniach, w drobnych gestach, w czułych przytulasach, a to wszystko dzieje się gdzieś pomiędzy słowami.

Nie tworzę tylko zdjęć, zatrzymuję relacje, bliskość i miłość… Od zawsze moim założeniem było, żebyście po latach wracając do tych wspomnień nie tylko je widzieli, ale czuli...

Fotografuję dla tych, którzy wiedzą, że piękno nie potrzebuje ozdobników, ono po prostu jest 🥹🤍

A Wy? Macie swoje ulubione miejsca na sesje zdjęciowe?Ja mam ich kilka… A to jest jedno z tych, do których wracam z ogro...
23/03/2026

A Wy? Macie swoje ulubione miejsca na sesje zdjęciowe?

Ja mam ich kilka… A to jest jedno z tych,
do których wracam z ogromnym sentymentem.
To właśnie tutaj powstało tak wiele historii,
tyle emocji i kadrów, które zachowałam na zawsze.🥹❤️

Pamiętam, jak na początku swojej drogi myślałam,
że każda sesja musi być w zupełnie innym miejscu,
a wyjątkowość tworzy lokalizacja.
Czas szybko pokazał mi coś zupełnie innego…

To nie miejsce tworzy magię tylko ludzie,
którzy pojawiają się tam razem ze mną...🥹

Dziś wiem, że wracanie do tych samych przestrzeni
to ogromna wartość. Znam światło, wiem gdzie i kiedy
jest najpiękniej, potrafię wydobyć z danego miejsca
wszystko co najlepsze.
A każda para i tak pisze tu swoją własną historię,
zupełnie inną niż wszystkie poprzednie.

Czasem miejsce na pierwszy rzut oka wydaje
się zwyczajne, ale wszystko zależy od tego,
jak potrafimy na nie spojrzeć.

A ja patrzę sercem…
Od zawsze…
I widzę piękno tam,
gdzie inni czasem go nie zauważają.

A to miejsce nigdy mi się nie znudzi...🥹❤️

06/03/2026

Kobieta w najpiękniejszej odsłonie.
Silna, czuła, prawdziwa.
Ciąża to nie tylko oczekiwanie,
to moment, w którym kobieta
naprawdę czuje swoją moc... 🤍

Nie zaczęłam fotografować dla pieniędzy. Zaczęłam, bo czułam, że coś we mnie potrzebowało wyrazu.Dziś to moja praca. Odp...
23/02/2026

Nie zaczęłam fotografować dla pieniędzy.
Zaczęłam, bo czułam, że coś we mnie potrzebowało wyrazu.

Dziś to moja praca. Odpowiedzialna, poukładana, wyceniona,
ale fundament się nie zmienił. To nadal moja pasja i miłość,
a im głębiej rozumiem swoją wiarę, tym bardziej uświadamiam
sobie, że to, co wypływa z serca zawsze do nas wraca. To zasiew.

To moja droga, w której na pierwszym miejscu jest moje serce,
relacja z Wami, a dopiero później aparat - i to nigdy się nie
zmieni. To mój fundament od samego początku.

Teraz jeszcze bardziej świadomie,
bo świadomość zmienia wszystko...🥹🤍

Patrząc na nich, dostrzegam prawdę o tym, co w życiu najważniejsze. Ta sesja to historia moich sąsiadów, którzy w piękny...
16/02/2026

Patrząc na nich, dostrzegam prawdę o tym, co w życiu najważniejsze. Ta sesja to historia moich sąsiadów, którzy w piękny sposób wychowują swoje dzieci.

Od zawsze, kiedy na nich patrzyłam, widziałam, że szczerość, dobro i obecność są fundamentem ich domu.

Miłość zaczyna się od codziennych małych momentów, a my, dorośli, powinniśmy uczyć dzieci od początku jak celebrować życie bez zbędnych materialnych dodatków.

Od kiedy nasze dzieci zaczęły bawić się razem, a ja zaczęłam obserwować ich sposób bycia to zrozumiałam, że wychowanie dziecka jest prawdziwą misją.

Chcę, żeby moja córka nauczyła się traktować innych z szacunkiem, życzliwością i empatią.
Przyjaźń, którą zawiązała z tymi dziećmi, pokazuje mi, że najcenniejsze, co możemy dać dzieciom, to siebie - swoją uwagę, obecność i prawdziwe wartości.

Mam nadzieję, że jak wrócą do tych zdjęć po latach poczują, że to była najpiękniejsza przygoda ich życia - BYĆ BLISKO… 🥹🤍
_________________

Nigdy nie czułam „pozowania” zawsze miałam wrażenie, że fotografując w ten sposób zatrzymuję tylko fizyczne cechy wygląd...
10/02/2026

Nigdy nie czułam „pozowania” zawsze miałam wrażenie, że fotografując w ten sposób zatrzymuję tylko fizyczne cechy wyglądu. A przecież mamy w sobie coś ważniejszego- duszę, emocje, przeżycia.

Chcę żebyście za kilka czy kilkanaście lat patrzyli na swoje zdjęcia i przypominali sobie o tym co czuliście w danym okresie życia, z czego się śmialiście, co było dla Was ważne.

Nigdy nie fotografowałam tylko po to by po latach wspominać sam wygląd, który jest tylko pięknym dodatkiem do tego co najważniejsze, do tego KIM JESTEŚCIE TAK NAPRAWDĘ... 🥹🤍

Te zdjęcia nie są o pozowaniu. Są o was, o relacji, o czasie, który mija. Zostawiam je tu dziś trochę jak pamiątkę, bo l...
05/02/2026

Te zdjęcia nie są o pozowaniu. Są o was, o relacji, o czasie, który mija. Zostawiam je tu dziś trochę jak pamiątkę, bo ludzie na tych kadrach są ze mną od lat - a wasze powroty przypominają mi, że prawda i głębia zawsze się bronią, a to co czuję MA SENS…

A ja dzięki temu, że CZUJĘ TEN SENS nigdy się nie poddałam i wciąż tworzę razem z Wami zatrzymując najpiękniejsze bezcenne wspomnienia... 🤍

Adres

Tarnów
33-100

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Magdalena Kańska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Magdalena Kańska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria