11/05/2026
Siemaa siema 😊
W nowy sezon wjeżdżamy z nową energią, kolorami i logo! ✨
Szukałam, kombinowałam i w końcu znalazłam coś, co totalnie gra mi w sercu 🧡💖
Na sesjach z Wami dzieje się naprawdę dużo,jest energia, emocje i mnóstwo dobrej zabawy, stąd pomarańczowy 🍊
A różowy? Wiadomo od miłości! Bo bez niej nic się przecież nie klei 💞
Niezmiennie działamy dalej na luzie, bez stresu i w 100% autentycznie ,a ja z ogromną przyjemnością pomogę Wam pokazać właśnie siebie. ❣️
Ściskam mocno i do zobaczyska!
Izka
No i bym zapomniała!
Polecam te babeczki bo bez nich to nic by nie było🧁
między kawą a gryzem kanapki z jajem zrobiła foty ulubiona ☕️🍳
A .wiku wziela wszystkie moje pomysły w kupę i dodała swój czar i wyczarowała nowe Izabelove ✨