17/09/2025
Fotograficzny MASTERCLASS 2025/26 - nabór trwa‼ Studium Sztuki to nowoczesna edukacja na najwyższym poziomie, nauka w samym centrum Warszawy 😍
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - opowiemy o szkole i odpowiemy na wszelkie pytania, zaprosimy na spotkanie w siedzibie szkoły przy ul. Nowy Świat 5/5 w Warszawie.
Masterclass adresowanym jest do osób poszukujących rozwoju artystycznego w dziedzinie fotografii. Zajęcia zaczynamy w II połowie października, kończymy wystawą studentów we wrześniu 2026. Ilość miejsc ograniczona.
Do nauki zapraszamy osoby poszukujące w swojego stylu i wyrazistej indywidualności, gotowe do przygody i rozwoju pod okiem najlepszych wykładowców. Gwarantujemy wszechstronną wiedzę w zakresie fotografii, od artystycznej do komercyjnej. Każdy gatunek fotografii wykładany jest przez znakomitego artystę w danej dziedzinie, każdy blok zajęć ma charakter zaawansowanego warsztatu poprzedzonego wykładem teoretycznym.
Artystycznym podsumowaniem roku jest wystawa - zbiorowa, problemowa, tematyczna, którą zaprezentujemy w jednej z prestiżowych warszawskich galerii. Podczas wernisażu absolwenci otrzymają dyplomy ukończenia szkoły.
Nauka to 185 godzin nauki + kuratorowana praca przy wystawie + konsultacje prac na każdym zjeździe + 8 wspólnych dni na dwóch wyjazdowych plenerach fotograficznych, podczas których będziemy pracowali warsztatowo i spotykali się z miejscowymi artystami na wykładach.
Kształcenie oparte jest na kreatywnej współpracy w relacji uczeń - mistrz, na metodycznym rozwijaniu i wyzwalaniu potencjału studentów, wspieraniu ich indywidualności oraz szerokiej wymianie doświadczeń i inspiracji.
Zajęcia odbywają się w Warszawie (sob/niedz), a dodatkowe wykłady w piątkowe wieczory są zdalne, aby ułatwić uczestnictwo studentom spoza Warszawy. Zjazdy wykładowe odbywają się raz na trzy tygodnie.
Dyrektor szkoły: Andrzej Grudzień
Dyrektor artystyczna: Jolanta Rycerska
Więcej na: www.studiumsztuki.pl
tel. 796 368 260 [email protected]
Zapraszamy do naszej społeczności! 🥰