02/06/2026
25 lat temu zrobiliśmy sobie takie jedno ślubne zdjęcie 🤍
Wiec co mogła wymyślić fotografka ślubna
z okazji tak okrągłej rocznicy…..
Wpadłam na pomysł, że fajnie byłoby je odtworzyć 😅
Najpierw trzeba było znaleźć wspólny termin dla naszej trójki, potem odszukać mundur - w jego kieszeni dalej były moje ślubne rękawiczki, czekały na to zdjęcie przez 25 lat 🥹
I chyba udało nam się choć trochę wrócić do tamtego zdjęcia😅🤍 sami oceńcie 🙈
Tomek 🤍
Dziękuję Ci, że po tylu latach nadal dajesz się wciągać w moje pomysły 😅
Ada — za pożyczenie własnej sukni ślubnej, praktycznie identyczne buty i za to, że od razu byłaś na tak ✨
Marcin — za pilnowanie każdego szczegółu, żeby ten kadr wyglądał jak najbardziej jak oryginał 😅
Igor — za zdjęcia. Widać, że tyle lat robienia zdjęć mamie jednak dało efekty 😉
Kuba — za backstage i pokazanie całego tego zamieszania od kuchni 😊
AI 😂 — bo bez niej chyba naprawdę musielibyśmy sami namalować tło jak u fotografa 25 lat temu 🙈
I moja mama 🤍
Dzisiaj, pracując w branży ślubnej, serio nie wiem jak ogarnęłaś cały ślub w 3 miesiące.
Bez internetu, bez Instagrama, bez gotowych inspiracji i miliona usługodawców pod ręką.
Wszystko znalazłaś i zorganizowałaś sama.
A my jak typowi studenci przyjechaliśmy praktycznie na gotowe dzień przed ślubem 😅
Dzięki Mamo 🤍