05/12/2024
Hej!
Poza fotami📸 zajmujemy się pszczołami🐝, a one w zamian dają nam miód🍯 (tak to jakoś działa 🤪).
A miód nasz nie byle jaki! Szczeciński! Z tego co nektaruje🌸🌼 w naszym zielonym mieście.
Dziś za te nasze szczecińskie miody zostaliśmy nagrodzeni 🥇przez Prezydenta Piotra Krzystka certyfikatem " Zrobione w Szczecinie"!
Radość z dumną nas rozpierają😎 bo dołączyliśmy do naprawdę zacnego grona laureatów🥰.