12/06/2026
No dobra, mowię to prawie za kazdym razem ale! To chyba jedne z piękniejszych sesji! W tym roku pogoda nam dopisała, humory i atmosfera też! Te zdjęcia to dla mnie cos więcej niż zwykle sesje, to dwa tygodnie naszej wspólnej pracy, długie godziny spędzone na zabawie i chwytaniu uśmiechów, radosci i waszych relacji. Sesje na dzień mamy brzmią chwytliwie, ale to zdecydowanie wspomnienia, milosc, rozwój i wszyskie te chwile, które doprwadzily Was do tego momentu, do bycia razem tu i teraz.
Dziękuję za wasze powroty❤️
A postów będzie kilka! No nie da się wszystkiego pokazać w jednym z nich🌸