22/10/2024
Kolejny spam z mojej wycieczki w góry i w sunie lekkie podsumowanie całej wyprawy. Ogólnie po przejściu wyznaczonych szlaków aplikacja Strava pokazała mi że przeszedłem 85 km - czyli całkiem nieźle. Pogoda częściowo dopisała jak widać na zdjęciach, zrobiłem swojego "bucket shot", poznałem kilka osób na szlaku, zjadlem kilka shabowych 😆 , I ogólnie przeżyłem fajna przygodę. Najgorszy po takich wyprawach jest powrót do rzeczywistości...
🍁