31/12/2022
Moi drodzy! Po długiej nieobecności tutaj przychodzę do Was z wyjaśnieniem i podsumowaniem roku. 2022 obfitował u mnie zarówno w duże zmiany w życiu prywatnym, problemy na tle zdrowotnym moim i mojej rodziny ale również podjęłam decyzję o pewnym bardzo dużym kroku jeśli chodzi o mój rozwój. Zaczynając od początku: moje mini studio na wiele miesięcy stało się domem dla pewnej rodziny z Ukrainy, więc moje zlecenia ograniczyły się jedynie do sesji plenerowych, lifestyle'owych i reportaży. W między czasie postanowiłam spełnić bardzo długo skrywane moje marzenie mianowicie postanowiłam spróbować dostać się na Pomorski Uniwersytet Medyczny. Dostałam się na oba kierunki studiów dziennych na, które aplikowałam- pielęgniarstwo i położnictwo ale ostatecznie stanęło na pielęgniarstwie👩⚕️ Jednocześnie mój mąż zmienił ścieżkę swojej kariery więc wszystko było dla mnie dość trudne organizacyjnie. Choroby nie oszczędzały moich bąbelków co wiązało się rownież z pobytami w szpitalu i poświęceniem 100% uwagi moim dzieciom. W tym roku ze względu na liczne prośby moich stałych klientów zdecydowałam się na wykonanie mini sesji świątecznych na które terminy się rozeszły w mgnieniu oka❤️za co Wam serdecznie dziękuje😘 Na chwilę obecną ze względu na ograniczone możliwości czasowe i organizacyjne, sesje wykonuję tylko w weekendy i poza studiem. Dziękuję każdemu kto wytrwał ze mną w tym roku oraz doczytał mój wywód do końca😊 Z grypą i gorączką, spod kocyka życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze w 2023 roku i mam nadzieję, że do zobaczenia!