29/03/2025
Wczorajszy dzień z pewnością zostanie długo w mojej pamięci. Otrzymałam tak wiele wspaniałych życzen, cudnych emocji i niesamowitych wrażeń za które serdecznie i zgłębi serca dziękuję❤️❤️❤️. Moje mieszkanie wypełniają przepiękne bukiety kwiatów, które cieszą moje oko i przypominają o wczorajszym dniu🌷🌷🌷. Postaram się tutaj każdemu z osobna podziękować za pamięć. Jednak już teraz pragnę się odwdzięczyć w sposób, który jest chyba dla mnie najbardziej naturalny, moimi zdjęciami. 📸 Z okazji moich wczorajszych urodzin to ja mam dla was prezent. Całkowicie darmowe zaproszenie na sesję zdjęciową, którą wykonam dla wybranej przeze mnie osoby. Co musisz zrobić? Napisz do mnie prywatną wiadomość, w której krótko opisz dlaczego ty lub osoba, dla której takie zaproszenie chcesz zdobyć powinniście stanąć przed moim obiektywem. Może zawsze myślałaś lub myślałeś o takiej przygodzie, może potrzebujesz wiosennego przebudzenia, może po prostu dawno się nie widzieliśmy i pragniesz spędzić ze mną czas w sposób kreatywny i wesoły, a może pragniesz zrobić prezent bliskiej ci osobie. Każdy powód jest dobry aby mnie przekonać, więc odezwij się. Będzie mi bardzo miło się z tobą spotkać. Zapraszam do obserwacji moich foto profili zarówno tutaj jak na instagramie. Czekam na wasze wiadomości. Już nie mogę się doczekać naszego spotkania. 🥰