Gdyby nie magia fotografii, ciężko byłoby nam do nich wrócić. To właśnie ona ma niezwykłą moc odświeżenia pamięci i
wyostrzania wspomnień. Z każdym dniem wartość zdjęć rośnie. Jeśli więc chcecie zatrzymać fragment Waszego życia w kadrze, zachęcam do kontaktu. Z aparatem niemal się nie rozstaję. Posiadam wykształcenie fotograficzne, specjalizuję się w fotografii ciążowej, dziecięcej, portretowej i
rodzinnej. Zdjęcia wykonuję zarówno w studiu, jak i w plenerze. Dysponuję strojami i rekwizytami, które można wykorzystać w czasie sesji. Zawsze staram się jednak postawić przede wszystkim na piękno otaczającej nas przyrody. W fotografii najważniejsza jest dla mnie naturalność. Jeśli obiektyw Was krępuje i nie potraficie się przed nim odnaleźć, nie martwcie się! Zawsze podpowiadam, doradzam i pomagam w pozowaniu. Moje sesje przebiegają w atmosferze luzu, śmiechu i zabawy, które wyzwalają radość i spontaniczne reakcje. Wykonane przeze mnie fotografie z pewnością okażą się bezcenną pamiątką!