07/01/2020
Sesja z Okazji Dnia Babci i Dziadka :)
tak było rok temu😏
Ktoś chętny? jeśli tak to proszę odezwij się pod postem,
planuje mega szybki maraton na najbliższą sobotę tj. 11 styczeń,
piszcie komentujcie :) będzie miło :)
Mini Sesja z okazji Dnia Babci i Dziadka:)
6 wnuków i Babcia i Dziadek, to nie małe wyzwanie, ale wyszło super, a Mamy spisały się na medal przygotowując tak fajnie skomponowane ubrania :)
będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie kciuka :)
serdeczne pozdrowienia dla tak fajnej rodzinki :)