08/03/2026
A w dzień kobiet sesja dla druhen-ratowników w OSP Bór.
Może część z was to już wie, że prywatnie jestem częścią małej jednostki OSP.
Od kilku lat zdarza mi się też rzucić wszystko i biec na remizę na dźwięk syreny. Ale nie jestem sama, w naszej jednostce jest nas 4, każda inna, każda wyjątkowa, każda odważna i dzielna, każda zaangażowana i gotowa by nieść pomoc. W zeszłym roku udało mi się namówić je na małą sesję a oto efekty!
Muszę też powiedzieć, że mamy w straży więcej druhen, i może uda mi się w tym roku namówić je wszystkie na sesję, kto wie 😁.