26/08/2020
Ahoj!
Próbujemy dziś sklecić kilka zdań i coś Wam pokazać ale trochę się pozmieniało na fb od naszej ostatniej bardziej aktwnej aktywności.
Przechodząc do sedna, nasz przyjaciel /człowiek orkiestra/ Marcin Frąckowiak wraz z Sebastianem Borowczykiem i Marcinem Ścierańskim szykują srogą porcję zacnej muzyki 😎😎 Materiał zostanie wydany pod szyldem Thy Soulless Empire (). Nie wiemy jeszcze kiedy ujrzy on światło dzienne ale zachęcamy do śledzenia ich na fb czy instagramie. Znajdziecie tam już kilka zajawek 😎
A czemu o tym piszemy? Ano dlatego, że Marcin poprosił nas o przygotowanie dla nich logo. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Jak się później okazało na logo się nasza współpraca nie zakończyła ale o tym napiszemy Wam w kolejnym poście 🤫
Link do ich facebooka wkleimy w pierwszym komentarzu.
PS. Macie jakiś sposób na oznaczanie osób w postach? 😞