04/07/2024
Hej! 📸
O matko.. trochę czasu się nie widzieliśmy 🙈
Czas odkurzyć pajęczynę i zacząć nadrabiać zaległości! 😁
Mam tak wiele zdjęć do pokazania, że nie wiem od czego zacząć.
Sięgnę na chwilkę pamięcią do zeszłego roku, który był obfity nie tylko w zdjęcia w ślubne, ale również w liczne sesje rodzinne, narzeczeńskie oraz portrety.
W międzyczasie cały czas pracuję i już niebawem moje wszystkie tegoroczne Pary Młode otrzymają "zajawki" ślubne. Już nie mogę się doczekać, żeby Wam pokazać chociaż skrawek z tego, jak zaczął się ten rok! 💒
A póki co przedstawiam Wam uroczą rodzinkę, którą miałam okazję
gościć przed obiektywem zeszłego lata 💛💚
Tym postem upamiętniam także ulubioną łąkę, z której można było podziwiać nasze piękne Izery- cóż można rzec.. jak większość terenu zielonego z otwartą przestrzenią w Świeradowie, zostanie ona zabudowana.. 💔 Jednakże cieszę się bardzo, że mogłam wykonać na niej dziesiątki sesji, a tym samym stworzyłam dla Was pamiątki na całe życie.
Pozdrawiam!
Natalia