22/04/2021
Zbliża się piękny, pachnący, kolorowy maj.... mmm. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo kwiecień nas nie rozpieszcza 😄!
Maj to miesiąc naszego święta: Dnia Matki ! Z każdym rokiem jesteśmy silniejsze, bardziej doświadczone, a dzieci są coraz starsze, patrzymy jak rosną, ale to zdjęcia uświadamiają nam ten upływający czas.
Kochane Mamy, Mamusie, plenerowe sesje zdjęciowe są właśnie dla Was i dla Waszych dzieci, małych, dużych, ale zawsze dzieci. Zróbcie sobie piękny prezent. Spędźcie z nimi czas i zatrzymajcie te chwile już na zawsze. Będzie mi niezmiernie miło uwiecznić Wasze uśmiechy, uściski i to co sprawia, że jesteście najlepszymi Mamami na świecie - Waszą Miłość !