Sylwia Szymańska Fotografia

Sylwia Szymańska Fotografia Fotografia ślubna, okolicznościowa, noworodkowa, dziecięca.
Świdnik, Lublin, okolice.
(1)

Malusi okruszek - Aleksander  i nasze pierwsze spotkanie
04/06/2026

Malusi okruszek - Aleksander i nasze pierwsze spotkanie

Sezon na reportaże rozpoczęłam w tym roku w kwietniu. Za mną piękny Chrzest Święty Michałka,  który wczoraj otrzymał już...
21/04/2026

Sezon na reportaże rozpoczęłam w tym roku w kwietniu. Za mną piękny Chrzest Święty Michałka, który wczoraj otrzymał już swoją galerię, a za chwilę zaczynam pracę nad reportażem ślubnym B&K.
Pogoda sprzyja Waszym uroczystościom, więc polecam się do rezerwacji - w maju i czerwcu zostało już po jednej wolnej niedzieli, ale lipiec i sierpień jest jeszcze dla Was otwarty ;)
Dużo słońca dla Was na nadchodzące dni i pamiętajcie również o plenerach! Wiosenne drzewa kwitną teraz najpiękniej!

Tydzień do wiosny! Czujecie? Czekacie? ;) Ja zdecydowanie TAK!Mam nadzieję, że za miesiąc o tej porze plenery ruszą pełn...
14/03/2026

Tydzień do wiosny! Czujecie? Czekacie? ;)
Ja zdecydowanie TAK!
Mam nadzieję, że za miesiąc o tej porze plenery ruszą pełną parą, a my będziemy wybierać pomiędzy wybuchającą zielenią, a kwitnącymi sadami

Nowy rok rozpoczęłam od sesji noworodkowej Ignasia :) Kilka miesięcy temu fotografowałam ślub jego rodziców, więc tym ba...
10/01/2026

Nowy rok rozpoczęłam od sesji noworodkowej Ignasia :)
Kilka miesięcy temu fotografowałam ślub jego rodziców, więc tym bardziej mi miło, że wrócili właśnie przed mój obiektyw ❤
Aktualnie w studio przybywa trochę nowości - akcesoria dla noworodków, roczniaków, tworzę też nowy kącik do sesji rodzinnych - mam nadzieję, że niedługo pokażę Wam coś więcej :)
A na dworze mamy przepiękną zimę - może komuś chodzi po głowie rodzinna sesja w śnieżnej scenerii ? Zapraszam do kontaktu! Może być pięknie ;)

20/12/2025

Dziękuję wszystkich moim małym modelem za ten sezon ;) za uśmiechy, za ciociu, za przytulasy, za wspólne robienie zdjęć, za opowieści o Waszych przedszkolach, przyjaciołach ;) mam nadzieję, że się jescze zobaczymy 🥰 Rodzicom dziękuję za przygotowanie, pomoc w stawaniu na głowie, żeby najmłodsi mieli piękne zdjęcia i za Wasze zgody na publikację ! Za wszystkie Wasze dobre słowa w moją stronę, za polecenia rodzinie i znajomym, za każde "ojej ale tu pieknie" ;) dużo mi ten sezon udowodnił i mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze piękniej;) zdrowych i wesołych świąt! Spędźcie je tak jak lubicie najbardziej ❤️

W tym roku w studio pojawiło się również kilka ciążowych brzuszków
20/12/2025

W tym roku w studio pojawiło się również kilka ciążowych brzuszków

Lena ❤ Jej galeria pękała w szwach i trudno mi się dziwić, bo spróbujcie odrzucić coś z takich kadrów 🙆Cała sesja była d...
19/12/2025

Lena ❤ Jej galeria pękała w szwach i trudno mi się dziwić, bo spróbujcie odrzucić coś z takich kadrów 🙆
Cała sesja była dla mnie niezwykłą przyjemnością, bo mamę Lenki pamiętam jeszcze z czasów jak była od Lenki niewiele starsza :)
Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia! ;)
I mamy 5 dni do Świąt! Wspaniałego przedświątecznego weekendu Wam życzę 🎄🎁❤

Zosia i nasze drugie spotkanie na sesji świątecznej ;) W tym roku to już prawdziwa młoda dama z własnym pomysłem na sesj...
18/12/2025

Zosia i nasze drugie spotkanie na sesji świątecznej ;) W tym roku to już prawdziwa młoda dama z własnym pomysłem na sesję ;)
Cóż, za dwulatkami pozostaje mi po prostu podążać :) Oni wiedzą czego chcą. Lub czego nie chcą :)
I dzięki temu powstają takie Wasze kadry - bo kiedy modelka woli renifera od jazdy na skuterze - to proszę bardzo. Jeśli lepiej pozuje się siedząc na prezentach, a nie na ławeczce - z ciocią Sylwią można się dogadać :)
Kończę już pracę nad Waszymi kadrami. Wszystkie wybrane sesje znajdą się na Waszych skrzynkach najpóźniej jutro. Dziś jeszcze niektórzy otrzymają wiadomość o możliwości odebrania wydruków (pamiętajcie, że jestem dostępna tylko do soboty). A Ci, którzy nie zdążyli wybrać swoich zdjęć lub potrzebują więcej czasu - Was będę zapraszać już po nowym roku :)
Trzymajcie się ciepło! ❤

Blanka - właścicielka najdłuższych włosów na moich sesjach świątecznych ever ❤Po raz kolejny przed moim obiektywem i zde...
13/12/2025

Blanka - właścicielka najdłuższych włosów na moich sesjach świątecznych ever ❤
Po raz kolejny przed moim obiektywem i zdecydowanie stwierdzam - rośnie modelka ☺️
Dziś i jutro odbędą się ostatnie sesje świąteczne, trzymajcie kciuki, bo mamy sporo maluszków :) Pamiętajcie - z najmniejszymi lepiej być kilka minut wcześniej niż później :) Dajmy im chwilę na rozejrzenie się po nowym miejscu i spokojne zainteresowanie świątecznymi zabawkami ;)
Spokojnego weekendu dla Was !

Wczoraj prezentowałam galerię Leny i Szymka, a dziś kolejna odsłona tej sesji, czyli wspólne ujęcia dwóch rodzin z ukoch...
09/12/2025

Wczoraj prezentowałam galerię Leny i Szymka, a dziś kolejna odsłona tej sesji, czyli wspólne ujęcia dwóch rodzin z ukochaną babcią ❤
Hela i Zosia, u których fotografowałam uroczystości Chrztu (a trochę wcześniej ślub ich rodziców!), mimo że najmłodsze - pozowały dzielnie i pięknie jak starsi modele. Ja najbardziej lubię właśnie te wspólne, "duże" ujęcia. Bo choć portrety najpiękniej prezentują się w Waszych ramkach i ścianach, to właśnie te ujęcia, gdzie jesteście wszyscy razem będą najcenniejsze ❤

Adres

Swidnik
21-040

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sylwia Szymańska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Sylwia Szymańska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria