23/02/2021
Tęsknie za fotografowaniem ślubów 😔 mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy bo uwielbiam uchwycić te niesamowite emocje ❤️ a Wy za czym tęsknicie?
Nieobiektywna mama fotograf, ale za to z obiektywami i aparatem, która uwielbia swoją trójkę dzieci (dwóch nastolatkow i małą córeczkę).
Galeria44, Rynek 44
Swidnica
58-100
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Irena Dębosz FOTOGRAFIA umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Irena Dębosz FOTOGRAFIA: