14/10/2023
Kochani, czas czasem powiedzieć sobie, że coś się kończy. Fotografia otworzyła mi tak dużo drzwi i serc, pozwoliła poznać tak wielu ludzi i miejsc, wykonać wiele różnych projektów, takich które wymagały ode mnie przekroczenia tylu granic, dodały tyle odwagi, że sama się nie spodziewałam jakie to będzie miało wpływ na mnie. Niestety nie zawsze to co zagości w sercu może trwać wiecznie. Obecnie fotografia stanęła gdzieś daleko w kolejce i ustąpiła miejsce innym zadaniom. Wiem jednak już, że Carmelove Studio nie wróci na 100%, dlatego chciałam oficjalnie (też sama przed sobą) podziękować za te wszystkie lata, kiedy Carmelove Studio istniało, że tak wiele mnie nauczyliście i sama się nauczyłam, o sobie i o innych. Choć fotografia nigdy nie opuści mnie i mojego życia, to Carmelove Studio będzie miłym wspomnieniem, za które jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję Wam bardzo, to była przyjemność Was poznać i gościć w Waszych domach. 💓