Foto Aria - Aneta Paraszkiewicz

Foto Aria - Aneta Paraszkiewicz Cześć! Mam na imię Aneta i od kilku lat fotografuję śluby oraz sesje plenerowe. Uwielbiam łapać prawdziwe emocje i momenty, które tworzą historię Waszego dnia.

Jeśli szukacie fotografa – napiszcie wiadomość lub sprawdźcie ofertę.

Na chwilę przed....
04/06/2026

Na chwilę przed....

Szybka wrzutka z wczorajszej komunii w Wiżajnach 😊Kto jeszcze tam nie był, to polecam serdecznie. Kościół przeszedł taką...
01/06/2026

Szybka wrzutka z wczorajszej komunii w Wiżajnach 😊

Kto jeszcze tam nie był, to polecam serdecznie. Kościół przeszedł taką metamorfozę, że naprawdę robi efekt 'wow' 😊

Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie 🤍🧡

Mały skrót panieński 😜
19/05/2026

Mały skrót panieński 😜

Naszła mnie dziś taka refleksja..Fotograf na ślubie często staje się trochę człowiekiem od wszystkiego. Od ratowania str...
13/05/2026

Naszła mnie dziś taka refleksja..

Fotograf na ślubie często staje się trochę człowiekiem od wszystkiego. Od ratowania stresu, poprawiania sukni, przypominania o plecach, spinania harmonogramu, uspokajania emocji i bycia obok wtedy, gdy wszystko dzieje się naraz.

🤍 I wiecie co? Robimy to z serca. Naprawdę.

Ale czasem mam wrażenie, że ludzie zapominają, że fotograf nie jest odpowiedzialny za wszystko. Nie naprawię nieudanego makijażu magicznym kliknięciem w Photoshopie. Nie sprawię, że zachód słońca pojawi się godzinę później. Nie wyczaruję tłumów na parkiecie, jeśli goście nie chcą się bawić.

Zdjęcia są odbiciem prawdziwego dnia. Emocji, atmosfery, ludzi i momentów. Nie perfekcyjnej wizji z Pinterestu. Nawet moje reportaże nigdy nie są takie same.

I chyba trochę szkoda, że w świecie ciągłego idealizowania tak łatwo zapominamy, ile pracy, energii i serca stoi po drugiej stronie aparatu.

A do gości weselnych mam tylko jedną małą prośbę. Jeśli Para Młoda czeka na zdjęcia, to uwierzcie mi… fotograf też chce je oddać jak najszybciej. Ale poza tysiącami zdjęć do przejrzenia mamy też własne życie, rodziny, gorsze dni i zwykłą codzienność.

Na szczęście obok tych trudniejszych sytuacji są też ludzie, dzięki którym dalej kocham tę pracę. Wasze wiadomości, wzruszenia, polecenia i zaufanie naprawdę znaczą więcej, niż myślicie 🥹🩷

I chyba właśnie dla tych momentów nadal warto nosić to „serducho” do pracy 💚

Zdjęcie poczynione na ostatnim weselu przez
Nieważny wiatr i włosy w oczach, zdjęcie z wyjścia musi być zrobione 💪

Czasem fajnie jest wrócić do starej pracy 😄W tym roku pewnie też się widzimy 🫶
13/05/2026

Czasem fajnie jest wrócić do starej pracy 😄

W tym roku pewnie też się widzimy 🫶

Czasem też jestem pomocnikiem 😜Ja zawsze uważam że przy dwóch fotografach, zdjęcia jeszcze lepiej oddają klimat 🤍
13/05/2026

Czasem też jestem pomocnikiem 😜

Ja zawsze uważam że przy dwóch fotografach, zdjęcia jeszcze lepiej oddają klimat 🤍

Pamiętacie sesję z Nikolą? 😊Mam jeszcze sporo w zanadrzu 😜 tym razem część światła ledowego i zachodzącego słońca 😊
11/05/2026

Pamiętacie sesję z Nikolą? 😊

Mam jeszcze sporo w zanadrzu 😜 tym razem część światła ledowego i zachodzącego słońca 😊

Jaram się jak małe dziecko i nie mogę doczekać się ich wesela 🔥To był przypadek, serio! Że znalazłam się na wieczorze pa...
10/05/2026

Jaram się jak małe dziecko i nie mogę doczekać się ich wesela 🔥

To był przypadek, serio! Że znalazłam się na wieczorze panieńskim mojej Hani 🩷 ale to jeszcze nie koniec ich historii, a dopiero początek.

Szkolenie na którym teraz jestem u
Przynosi swoje efekty 🤍 w głównej roli - kolor selektywny 💪

Sezon komunijny czas strat 💪Jak dziś się okazało, bycie dobrym człowiekiem się opłaca 😄 ale to historia na inny post.Dwa...
09/05/2026

Sezon komunijny czas strat 💪

Jak dziś się okazało, bycie dobrym człowiekiem się opłaca 😄 ale to historia na inny post.

Dwa lata temu odbyła się komunia Mai, a teraz miałam zaszczyt towarzyszyć jej bracie Bartusiowi 😊

Oficjalnie ruszam dziś ze szkoleniem 😜Co mogę stwierdzić, przypomniałam sobie podstawy Photoshopa 😊 o ile kocham pracowa...
07/05/2026

Oficjalnie ruszam dziś ze szkoleniem 😜

Co mogę stwierdzić, przypomniałam sobie podstawy Photoshopa 😊 o ile kocham pracować na tym programie, bo ma niesamowite możliwości, tak praca w nim jest mozolnie długa.

Zdjęcie wygrzebałam z jakiejś starej sesji, specjalnie wzięłam takie mocno problematyczne, by zobaczyć co z niego wyciągnę. Jestem ciekawa co wy myślicie 😊

Szafa Fotografa - Wypożyczalnia

Adres

Suwałki

Telefon

+48511301790

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Foto Aria - Aneta Paraszkiewicz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Foto Aria - Aneta Paraszkiewicz:

Udostępnij

Kategoria