05/03/2024
Sesje wiosenne link rezerwacyjny: https://sowulkastudio.mafelo.net
❤Przeczytaj proszę do końca❤ Jeśli widzisz ten post daj znać komentarzem, lajkiem lub udostępnieniem ❤
🌼🌼Moi drodzy! 🌼🌼
Dwie ważne informacje.
1️⃣Macie już możliwość zapisania się na sesje Wiosenne. W tym roku będzie tęczowo-pastelowo ❤ Scenka fotografuje się super! Więc zapraszam serdecznie do zapisów ❤
Wszystko zrobicie pod linkiem: https://sowulkastudio.mafelo.net 🌼 Pamiętajcie tylko proszę o potwierdzeniu rezerwacji mailowo:)
2️⃣Druga informacja jest trochę smutna, trochę nie;)
Z końcem marca rozstaję się z lokalem, w którym znajduje się moje studio. Jest to związane z tym, że troszkę przemeblowuję życie zawodowe, robię miejsce na inne rzeczy, a rosnące koszty wynajmu lokalu i energii spowodowały, że pewne decyzje podejmuję szybciej niż miałam w planach;). Nie rezygnuję z fotografii! Idzie wiosna i w dalszym ciągu będziemy spotykać się w pięknych plenerach, Waszych domach, biurach i innych lokalizacjach - tak jak do tej pory. Trochę smutno mi zostawiać lokal, w którym powstało wiele pięknych wspomnień z Waszych sesji, ale wiem, że jest to dobrze przemyślana decyzja. Nie martwcie się też o sesje bożonarodzeniowe! - obiecuję, że wymyślę coś super!!:)
Dlatego też jeszcze raz serdecznie zapraszam Was do zapisów na sesje wiosenne - ostatnie w obecnym studio ❤ Zamknijmy ten sezon wspaniałymi ujęciami!
***Ze względu na rezygnację z lokalu z mojej oferty znikną sesje noworodkowe. Wszystkie inne będziemy w dalszym ciągu wykonywać:)***
Zapraszam Was także do rezerwacji terminów na plenery wiosenne. W maju zostało mi już tyko kilka wolnych terminów🌼