25/11/2022
🎄Czas przedświąteczny dla fotografa to wspaniały, ale i męczący okres w roku. 🎄
Musimy włożyć 110% naszej energii w to co robimy, aby efekty mogły cieszyć oczy klienta na długie lata.🥰
Dołożyć wszelkich starań by każdy otrzymał swoje zamówienia na czas, drukarnie niestety bardzo często tego zadania nam nie ułatwiają, strasząc nas co chwilę nowymi terminami "deathline-ów" ( jak mawia to moja drukarnia).
❄Dlaczego to piszę?❄
Piszę to ponieważ i ja dokładam wszelkich starań, aby każdy w pięknym świątecznym czasie mógł cieszyć się tymi jakże pięknymi pamiątkami, lub nawet wręczyć kilka ujęć komuś bliskiemu.🎁
Dlatego dopiero dzisiaj mogę pozwolić sobie na to by zasiąść tutaj na chwilę i móc podzielić się z Wami takimi pięknymi kadrami z sesji które do tej pory się odbyły.