Magdalena Suszka-Krawiec Fotografie

Magdalena Suszka-Krawiec Fotografie Fotografia ciążowa, noworodkowa, rodzinna, okolicznościowa. Sulejów, Piotrków Trybunalski

🌷 Wiosenne sesje przedszkolne - kalendarz prawie pełny 🌷Większość terminów na tegoroczne wiosenne sesje przedszkolne jes...
08/03/2026

🌷 Wiosenne sesje przedszkolne - kalendarz prawie pełny 🌷

Większość terminów na tegoroczne wiosenne sesje przedszkolne jest już zarezerwowana i z wieloma placówkami mamy wszystko ustalone - teraz tylko czekamy na realizację i spotkania z dziećmi 📸🌼

Bardzo dziękuję za zaufanie wszystkim przedszkolom, które już zapisały się na sesję.

W kalendarzu zostało jednak jeszcze kilka pojedynczych terminów, więc jeśli jakaś placówka jeszcze zastanawia się nad wiosenną sesją dla swoich przedszkolaków, to jest jeszcze szansa, żeby dołączyć.

Scenografia jest już gotowa (testowana oczywiście na moich własnych dzieciach 😉), a cała sesja organizowana jest sprawnie i w przyjaznej atmosferze dla dzieci.

W razie zainteresowania zapraszam do wiadomości prywatnej – przekażę szczegóły i sprawdzę dostępność terminu. 🌸

I po karnawale!Dziś ostatnia sesja karnawałowa w przedszkolu a już za chwilkę widzimy się na sesjach wiosennych :)
17/02/2026

I po karnawale!

Dziś ostatnia sesja karnawałowa w przedszkolu a już za chwilkę widzimy się na sesjach wiosennych :)

Świąteczne sesje - zatrzymać dzieciństwo w najpiękniejszym świetle Kiedy robiłam testowe zdjęcia moim dzieciom na tej św...
05/11/2025

Świąteczne sesje - zatrzymać dzieciństwo w najpiękniejszym świetle

Kiedy robiłam testowe zdjęcia moim dzieciom na tej świątecznej scence, patrzyłam na nie z zachwytem. Widziałam ich emocje - radość, ekscytację, ciekawość, czasem skupienie. To było jak mała bajka, w której mogły na chwilę być głównymi bohaterami.
I właśnie wtedy pomyślałam: tak chcę, żeby wyglądały zdjęcia, które powstają w przedszkolach.

Fotografując dzieci, które spotykam tam po raz pierwszy, staram się uchwycić to, co w nich najprawdziwsze - szczery uśmiech, błysk w oku, czasem nawet poważną minkę, jeśli właśnie taka najlepiej oddaje ich charakter. Bo każde dziecko jest inne. Każde ma w sobie coś wyjątkowego i moim zadaniem jest to zauważyć.

Choć nie są to moje dzieci, podchodzę do nich z takim samym sercem i cierpliwością, jak do własnych. To zawsze ogromne zaangażowanie - rozmowa, zabawa, oswojenie aparatu, złapanie tego momentu, w którym naprawdę widać ich.

Kiedy patrzę na zdjęcia sprzed lat - nasze z dzieciństwa albo te starszego rodzeństwa - widzę, jak bardzo zmieniła się fotografia. Dziś to już nie tylko szybkie zdjęcie „na tle”.
To mała historia, światło, emocja, klimat, które sprawiają, że fotografia staje się wspomnieniem, do którego wracamy z uśmiechem.

Dla dzieci te świąteczne sesje to często coś więcej niż tylko zdjęcie. To magiczna przygoda - wejście do bajki, w której na chwilę stają się jej bohaterami. Ta scenka, zbudowana z dbałością o każdy detal, robi na nich ogromne wrażenie. Widzisz wtedy ten błysk w oczach, to podekscytowanie, zachwyt i właśnie te chwile są bezcenne.
Bo one też zostają w ich pamięci na lata.

Za każdym takim ujęciem stoi ogrom pracy, dźwiganie sprzętu, budowanie scenki, projektowanie detali, inwestycja w tło, rekwizyty, oświetlenie, w pomysły.
Ale przede wszystkim - inwestycja serca.

Bo wiem, że w czasach, gdy coraz więcej rzeczy można „wygenerować” jednym kliknięciem - prawdziwych emocji nie da się stworzyć sztucznie. Żadne AI nie zastąpi błysku w oczach dziecka, tej chwili, gdy zaczyna się śmiać, albo tej krótkiej pauzy, gdy na moment zatrzymuje się w swoim bajkowym świecie. Tego nie da się zaprojektować - to trzeba poczuć i uchwycić.

Bo każde takie zdjęcie to nie tylko pamiątka.
To zatrzymana cząstka dzieciństwa, pełna ciepła, światła, magii i miłości.

A Wy? Macie jeszcze swoje zdjęcia z przedszkola albo wspomnienia z takich chwil? Jak wyglądały Wasze kadry z dzieciństwa?
Może nie mieliśmy wtedy takich bajkowych scenerii, ale przecież każde zdjęcie ma w sobie swoją magię - tę prostą, prawdziwą i pełną wspomnień...

Ciekawe, kto w tych zabieganych czasach jest w stanie w tym pędzie doczytać do końca?
Jeśli dotrwałeś/dotrwałaś do końca zostaw choć serduszko w komentarzu :)

Testerzy moich scenek szkolnych i przedszkolnych. Po 10 minutach wychodzisz ze studia i czujesz się jakbyś przebiegł 10 ...
12/10/2025

Testerzy moich scenek szkolnych i przedszkolnych. Po 10 minutach wychodzisz ze studia i czujesz się jakbyś przebiegł 10 kilometrów. Przynajmniej pamiątka zostanie ponieważ ostatnio nawet na ich zdjęcia brak mi czasu i nawet zaczęły się pytać kiedy w końcu pójdziemy na zdjęcia.

Scenka już wraca do magazynu a w progu już czekają choinki na sesje świąteczne w przedszkolach.

Długo mnie tutaj nie było ale chyba nie mam dobrych wiadomości.Choć w tym roku ogrom czasu pracowałam z aparatem w ręku,...
28/09/2025

Długo mnie tutaj nie było ale chyba nie mam dobrych wiadomości.

Choć w tym roku ogrom czasu pracowałam z aparatem w ręku, to przez dłuższą przerwę w publikacjach zdarzało się, że dostawałam telefony z pytaniem czy ja jeszcze zajmuję się fotografią. Nic bardziej mylnego - aparat towarzyszył mi prawie nieustannie, a ja porostu byłam skupiona na pracy i klientach bardziej niż na social mediach. To jednak znak, że czas częściej pokazywać Wam efekty mojej pracy.

Jestem ogromnie wdzięczna, że pomimo mojej ciszy tutaj wciąż darzycie mnie tak dużym zainteresowaniem i zaufaniem. To dla mnie wielka radość wiedzieć, że nawet bez regularnych publikacji pamiętacie o mnie i chcecie powierzać mi Wasze piękne chwile do uwiecznienia.

Chcę się z Wami podzielić małą aktualizacją - mój kalendarz na ten rok jest już całkowicie wypełniony. To dla mnie ogromna radość i wdzięczność, że macie do mnie zaufanie.

Ale to nie koniec. W najbliższym czasie pokaże Wam choć odrobine tego co działo się podczas ostatnich sesji. Będzie to mała zapowiedź pięknych chwil, które miałam przyjemność zatrzymać w kadrze.

Więc jeśli marzycie o wspólnych zdjęciach, już teraz warto pomyśleć o terminach na przyszły rok - chętnie stworze dla Was coś wyjątkowego.

A po tak długiej przerwie zostawiam tutaj przeuroczego Oskarka.
Kto poznaje tego przystojniaka?
Bo ja przepadłam w tych oczach 🥰

Zastanawiasz się ile stylizacji możemy użyć na sesji?W najczęściej wybieranym pakiecie masz do wyboru 3 ale z Sylwia Mar...
23/03/2025

Zastanawiasz się ile stylizacji możemy użyć na sesji?

W najczęściej wybieranym pakiecie masz do wyboru 3 ale z Sylwia Maroszczyk tak nam się sprawnie pracowało, że i z czwartą kreacją dałyśmy radę.

Witaj Wiosno!Nawet nie wiem kiedy uciekł mi ten czas od Nowego roku do pierwszego dnia wiosny. Zdecydowanie sesje w prze...
21/03/2025

Witaj Wiosno!

Nawet nie wiem kiedy uciekł mi ten czas od Nowego roku do pierwszego dnia wiosny. Zdecydowanie sesje w przedszkolach zdominowały mój grafik i dlatego jest mnie tutaj coraz mniej.

Ta piękna scenka zaczęła już swoją przygodę na przedszkolach ale jeśli w swoim przedszkolu chcielibyście taką sesję wiosenną to w połowie kwietnia znalazłabym miejsce na jedną placówkę przedszkolną.

Zaprasza do kontaktu 🙂

Uwielbiam sesje roczkowe jest tylko jeden warunek aby dla każdej ze stron była to 100% przyjemność...Każde dziecko rozwi...
02/02/2025

Uwielbiam sesje roczkowe jest tylko jeden warunek aby dla każdej ze stron była to 100% przyjemność...

Każde dziecko rozwija się w swoim tempie, jedni na swoim roczku już dziarsko tuptają sami inni stwierdzają, że jeszcze maja na to czas. Każdy kto do mnie trafił wie jak wygląda sesja z tuptającym już dzieckiem. Jest to nie lada zaangażowanie każdej ze stron.

Dlatego jeśli planujecie uwiecznić swój Skarb w tym wyjątkowym okresie jakim są Jego pierwsze urodziny zdecydowanie zachęcam pomyśleć o tym wcześniej. Sesja tydzień przed pierwszymi urodzinami a tydzień, dwa, trzy po ma ogromne znaczenie. Wasze Dzieci rozwijają się naprawdę szybko i nawet jeśli już chodzi przed pierwszymi urodzinami napewno nie jest tak szybkie i zwinne jak miesiąc po. Każdego dnia przecież trenuje i udoskonala tą umiejętność.

Zapraszam więc na sesje z okazji pierwszych urodzin Waszego Dziecka.

Witam Was w Nowym Roku razem z tą wspaniałą Rodziną!Jeszcze chwilkę zostanę w klimacie świątecznym bo szkoda nie pokazać...
01/01/2025

Witam Was w Nowym Roku razem z tą wspaniałą Rodziną!

Jeszcze chwilkę zostanę w klimacie świątecznym bo szkoda nie pokazać Wam tej Rodzinki pełnej miłości, szacunku, zrozumienia i wzajemnego wsparcia. To nie jest pierwszy raz kiedy goszczę Mariusz Magiera Monika Magiera razem z Mikołajem i Maciejem przed moim obiektywem ale dla mnie zdecydowanie łatwiejszy. Już nie miałam obaw czy Macieja czasami nie będzie denerwował błysk lampy. Choć trzeba być niezwykle czujnym i szybkim bo ten mały łobuziak śmieje się najwięcej kiedy aparat jest poza moim zasięgiem.

Kochani na ten Nowy Rok życzę Wam przede wszystkim zdrowia bo jak mówi klasyk na resztę zapracujecie sobie sami.

Wigilia - ten jeden dzień w roku w którym jest okazja zebrać wszystkich na jednym zdjęciu.Rodzina w komplecie❤
25/12/2024

Wigilia - ten jeden dzień w roku w którym jest okazja zebrać wszystkich na jednym zdjęciu.

Rodzina w komplecie❤

No i Anett Kamińska z rodzinką nie mogło zabraknąć na tegorocznych sesjach świątecznych.
22/12/2024

No i Anett Kamińska z rodzinką nie mogło zabraknąć na tegorocznych sesjach świątecznych.

Oczywiście szewc bez butów chodzi i jedyne zdjęcia świąteczne moich dzieci to te do scenki świątecznej dla przedszkoli.T...
20/12/2024

Oczywiście szewc bez butów chodzi i jedyne zdjęcia świąteczne moich dzieci to te do scenki świątecznej dla przedszkoli.

Także przed świętami została mi jeszcze jedna sesja z najtrudniejszymi modelami. Oby mi sił starczyło...

Adres

97/330
Sulejów
97-330

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Magdalena Suszka-Krawiec Fotografie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria