05/06/2026
Całkiem długą chwilę mnie tu nie było... wybaczcie, sporo się działo w ostatnim czasie na każdym froncie.
Wiem, że Wielkanoc już jest dawno wspomnieniem ale chciałabym pokazać Wam jeszcze jedną scenkę, którą wybrała większość placówek w tym sezonie wiosennym, a której wcześniej nie publikowałam.
Wybór tej scenki cieszy mnie podwójnie ponieważ powstała z mojego własnego projektu, który zmaterializował się w cudnym wydruku od niezastąpionych KSK DRUK Tła fotograficzne ❤
Dajcie znać w komentarzu czy Wam też ta scenka przypadła do gustu 🙂
______________________________________