Dama ze Starołęki

Dama ze Starołęki Fascynuje mnie niebo, choć inspiracja bardzo często leży na chodniku czy też zdobi mijaną rynn? Lubię mówić ale wolę patrzeć. Łapać chwile ulotne jak ulotka.

Wyrwane z kontekstu, oderwane od rzeczywistości albo ukryte między wierszami. Ale nie tylko. Często "potykam się" o naklejki na rynnach czy napisy na murach. Zdarza mi się też wdepnąć w gumę do żucia, bo akurat zapatrzyłam się na graffiti na niebie. Ciałem i umysłem błądzę po Ratajach - nie tylko dlatego, że taki przypisano mi kod pocztowy. Choć mieszkam na siódmym pietrze, to na świat zamiast "z

góry" wolę patrzeć z dystansem. Na szczęście najczęściej śmieję się z sobie! :)

Jeżeli szukacie pięknych, profesjonalnych fotek - to nie tutaj. Tutaj pełna amatorka - ale za to z pasją! Okiem Damy ze Starołęki ;)

Od czasu do czasu może też zdarzyć się słowo pisane - zapewniam jednak, że nie dłuższe niż przepis na placek z kruszonką ;)

Grzegorz nad Ratajami 👀 🌪
29/10/2017

Grzegorz nad Ratajami 👀 🌪

Morsy rozpoczynają sezon...💪🏊‍♀️👙🧜‍♂️
22/10/2017

Morsy rozpoczynają sezon...💪🏊‍♀️👙🧜‍♂️

Sytuacja ma się następująco!!! 😱🚀
13/10/2017

Sytuacja ma się następująco!!! 😱🚀

Aż tu nagle.... MORDOR za oknem 😱
12/10/2017

Aż tu nagle.... MORDOR za oknem 😱

Niebo czy piekło? 🔥🔥🔥
11/09/2017

Niebo czy piekło? 🔥🔥🔥

MIG-21 sunset ✈️✈️✈️
06/09/2017

MIG-21 sunset ✈️✈️✈️

Przyłapana Dama - czyli dwie pasje na jednym obrazku 📷✈️
27/08/2017

Przyłapana Dama - czyli dwie pasje na jednym obrazku 📷✈️

Can you see the bee?
27/08/2017

Can you see the bee?

Let's swim
10/08/2017

Let's swim

Szklane niebo.
06/08/2017

Szklane niebo.

Okno na podwórze.
06/08/2017

Okno na podwórze.

Podniebny rarytasik :) :) :)
01/08/2017

Podniebny rarytasik :) :) :)

Adres

Strzeszyn

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dama ze Starołęki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria