12/04/2026
Cześć, to ja ! 🤩
ta po drugiej stronie aparatu😁
Najczęściej mnie nie widać- jestem gdzieś między kadrami, poprawiam sukienkę, łapię światło, podpowiadam „co zrobić z rękami” 😄
Ale to właśnie tam dzieje się cała magia😊
Tworzę dla Was wspomnienia - te prawdziwe, niewymuszone, pełne emocji.
Sesje, które są bardziej spotkaniem niż „pozowaniem”.
Prywatnie? Mama, trochę marzycielka, trochę ogarniacz rzeczy niemożliwych 😉
Z głową pełną pomysłów i sercem do ludzi.
Jeśli czujesz, że to vibe dla Ciebie - będzie mi mega miło Cię poznać 💕
Napisz do mnie - stwórzmy coś razem