01/06/2026
5 lat minęło jak jeden dzień!
Dokładnie dzisiaj świętuję mały, oficjalny jubileusz mojej firmy. Choć prawda jest taka, że z aparatem w ręku łapię Wasze momenty już kilka lat dłużej! Te 5 lat temu po prostu ubrałam moją pasję w oficjalne ramy, ale cała ta piękna, wspólna droga zaczęła się o wiele wcześniej 🤎
To już tyle lat łapania Waszych uśmiechów, uścisków, ukradkowych spojrzeń i tych wszystkich momentów, które normalnie uciekają w sekundę. To takie piękne i tak bardzo mnie wzrusza 🤎
Chcę Wam wszystkim podziękować. Zarówno tym, którzy już u mnie byli i tym, którzy dopiero planują wpaść przed mój obiektyw 😊 Bez Waszego zaufania i bez Waszej energii to wszystko nie miałoby sensu. To Wy tworzycie to miejsce razem ze mną i sprawiacie, że każdy dzień pracy witam z ekscytacją, a na zlecenia zawsze chodzę z uśmiechem 🤎
A ponieważ dzisiaj 1 czerwca to chciałabym złożyć Wam najlepsze życzenia! Niezależnie od tego, ile macie lat - nigdy nie traćcie w sobie tej dziecięcej radości, ciekawości świata i gotowości do wygłupów. Pielęgnujcie w sobie tego dzieciaka, bo to mega fajna część każdego z nas! Jestem zdania, że wspaniale mieć w sobie takiego pozytywnego wariata 😁
Ściskam Was mocno i do zobaczenia na kolejnych sesjach!