Naturalnie - Magdalena Tomaszewska

Naturalnie - Magdalena Tomaszewska Fotografia lifestyle, rodzinna, dziecięca, okolicznościowa
Ciepłe, pełne emocji, naturalne kadry

Roczek Tymka 🤎Mam wrażenie, że dopiero co był maleńkim bobasem, a chwilę później biega po studio z uśmiechem od ucha do ...
27/05/2026

Roczek Tymka 🤎

Mam wrażenie, że dopiero co był maleńkim bobasem, a chwilę później biega po studio z uśmiechem od ucha do ucha ☺️🙌
Bo właśnie taki jest Tymek - zawsze uśmiechnięty, wyjątkowo otwarty i pełen tej dziecięcej radości, która udziela się wszystkim dookoła.

A ja właśnie za takie momenty najbardziej lubię swoją pracę. Za możliwość zatrzymywania tych etapów, które mijają zdecydowanie za szybko! 📸🌿

Dziś Dzień Mamy więc...Chciałam napisać coś ładnego. Jak zawsze dodać kilka słów od siebie. Ale im dłużej siedziałam nad...
26/05/2026

Dziś Dzień Mamy więc...
Chciałam napisać coś ładnego. Jak zawsze dodać kilka słów od siebie. Ale im dłużej siedziałam nad tym postem, tym bardziej czułam, że nie potrafię.

Bo żadne słowa nie są w stanie opisać Oliwki, ani naszej relacji, ani nawet tego, ile szczęścia wniosła do naszego życia. Zmieniła wszystko NA LEPSZE. I choć nie zawsze było łatwo, a bywało nawet bardzo trudno - to bycie jej Mamą jest warte każdego wysiłku i każdego poświęcenia🥹

Oliwka, moja mała dziewczynka, największa miłość i najpiękniejszy prezent od życia! ❤️

Ps. Zdjęcie wykonane już jakiś czas temu przez przezdolną Natalię POKOart Natalia Długosz!
𝐃𝐳𝐢𝐞̨𝐤𝐮𝐣𝐞̨, to moja ukochana sesja, do której ciągle wracam! 🙌

Anita & przesłodka Ula 🥹❤️Mama jest spokojem, bezpieczeństwem i domem 🌸To właśnie Mama najczęściej rozpoznaje każdy uśmi...
25/05/2026

Anita & przesłodka Ula 🥹❤️

Mama jest spokojem, bezpieczeństwem i domem 🌸
To właśnie Mama najczęściej rozpoznaje każdy uśmiech, każde spojrzenie i każdy smutek swojego dziecka, zanim jeszcze pojawią się pierwsze słowa. Wie, kiedy coś boli, kiedy coś martwi, a kiedy wystarczy po prostu mocniej przytulić.

I chyba właśnie dlatego ta relacja jest tak piękna — bo buduje się każdego dnia, w tych najzwyklejszych momentach❤️

Kolejny raz miałam przyjemność wykonać sesję wizerunkową dla dietetyczki, tym razem Marta z Dietika Gabinet Dietetyczny ...
11/05/2026

Kolejny raz miałam przyjemność wykonać sesję wizerunkową dla dietetyczki, tym razem Marta z Dietika Gabinet Dietetyczny 🥦

Często to właśnie pierwsze wrażenie decyduje o tym, jakiego specjalistę wybierzemy. Zanim kogoś poznamy, widzimy jego zdjęcia, sposób komunikacji i osobowość, jaką pokazuje w social mediach. Dlatego sesje wizerunkowe są dziś tak ważne — pomagają pokazać nie tylko czym się zajmujesz, ale przede wszystkim jaką jesteś osobą! ☺️

A taka właśnie jest Marta! ❤️
Uśmiechnięta, pozytywna i niezwykle ciepła. Przesympatyczna dziewczyna z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do ludzi. Bardzo się cieszę, że mogłam stworzyć dla niej te kadry! 🙌

Kasia 🤍Każda kobieta zasługuje na to, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy📸🌿! Zazwyczaj w codziennym biegu same o...
07/05/2026

Kasia 🤍

Każda kobieta zasługuje na to, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy📸🌿! Zazwyczaj w codziennym biegu same o sobie zapominamy. Na co dzień jesteśmy mamami, partnerkami, pracujemy, dbamy o dom i innych, zajmujemy się mnóstwem małych wielkich rzeczy, często stawiając siebie na samym końcu.

Sesja kobieca to chwila tylko dla Ciebie — żeby zatrzymać się na chwilę, poczuć się dobrze ze sobą i zobaczyć, jak piękną kobietą jesteś! 🙌

Jaś 🤎Pamiętam go jeszcze jako maleńkiego, dwutygodniowego chłopca… A dziś? Już ma dwa lata! Mam ogromną przyjemność foto...
08/04/2026

Jaś 🤎

Pamiętam go jeszcze jako maleńkiego, dwutygodniowego chłopca… A dziś? Już ma dwa lata!

Mam ogromną przyjemność fotografować go od samego początku. Patrzeć, jak się zmienia, jak rośnie, jak z takiego maleństwa robi się mały człowiek z własnym charakterem. 🥹

Tak też może wyglądać sesja urodzinowa. Minimalistycznie, na jasnym tle. Bez zbędnych dodatków, bez rozpraszania.
Tylko Jaś — dokładnie taki, jaki jest teraz. 📸🌿

𝐌𝐢𝐧𝐢𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐬𝐞𝐬𝐣𝐚 𝐧𝐨𝐰𝐨𝐫𝐨𝐝𝐤𝐨𝐰𝐚 𝐰 𝐬𝐭𝐮𝐝𝐢𝐨  📸🌿Bliskość, czułość, spojrzenia…I ta mała istota, która właśnie wywróciła ic...
07/04/2026

𝐌𝐢𝐧𝐢𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚 𝐬𝐞𝐬𝐣𝐚 𝐧𝐨𝐰𝐨𝐫𝐨𝐝𝐤𝐨𝐰𝐚 𝐰 𝐬𝐭𝐮𝐝𝐢𝐨 📸🌿

Bliskość, czułość, spojrzenia…
I ta mała istota, która właśnie wywróciła ich świat do góry nogami — i jednocześnie ułożyła go na nowo.
W jednej chwili wszystko staje się inne.
Spokojniejsze. Ważniejsze. Bardziej „tu i teraz”.
Warto zatrzymać ten czas na zdjęciach! 🤍

Ania & Mateusz – historia bardzo romantyczna 🤎Dzieliły ich kilometry, doświadczenia, zupełnie różne środowiska.A jednak ...
06/04/2026

Ania & Mateusz – historia bardzo romantyczna 🤎

Dzieliły ich kilometry, doświadczenia, zupełnie różne środowiska.
A jednak coś sprawiło, że spotkali się dokładnie w tym momencie życia, w którym wszystko zaczęło mieć sens. Za chwilę minie rok od ich pierwszego spotkania. A ja po raz kolejny miałam okazję zatrzymać dla nich piękne momenty.

To był marzec.
Jeszcze spokojnie, bez ludzi dookoła, bez tego całego letniego zamieszania. Cisza, przestrzeń i piękne, miękkie światło, które tworzy cały klimat.
𝐁𝐚𝐫𝐝𝐳𝐨 𝐥𝐮𝐛𝐢𝐞̨ 𝐭𝐞𝐧 𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐧𝐚 𝐩𝐥𝐞𝐧𝐞𝐫𝐲.
Jest bardziej naturalnie, swobodnie… i jakoś tak bliżej siebie.

Bo wcale nie trzeba czekać na lato.
Każda pora roku jest dobra, żeby zatrzymać Waszą historię! 📸🌿🙌

A żeby jeszcze bardziej zachęcić Was do plenerów, mam dla Was mały bonus - na wszystkie sesje plenerowe 𝐳𝐫𝐞𝐚𝐥𝐢𝐳𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐰 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐮 obowiązuje -𝟏𝟓%!

Jeśli marzy Ci się taka sesja - napisz do mnie wiadomość!📩

Daria 🖤𝐊𝐨𝐛𝐢𝐞𝐜𝐨, 𝐞𝐥𝐞𝐠𝐚𝐧𝐜𝐤𝐨, 𝐳 𝐜𝐡𝐚𝐫𝐚𝐤𝐭𝐞𝐫𝐞𝐦.Sesja kobieca jest o Tobie.Dlatego nic nie narzucam. Nie zmieniam Cię w kogoś, ...
31/03/2026

Daria 🖤
𝐊𝐨𝐛𝐢𝐞𝐜𝐨, 𝐞𝐥𝐞𝐠𝐚𝐧𝐜𝐤𝐨, 𝐳 𝐜𝐡𝐚𝐫𝐚𝐤𝐭𝐞𝐫𝐞𝐦.

Sesja kobieca jest o Tobie.
Dlatego nic nie narzucam. Nie zmieniam Cię w kogoś, kim nie jesteś. Wszystko omawiamy indywidualnie. Nie chodzi o to, żeby coś udowadniać, tylko żeby zobaczyć siebie w trochę innym świetle. Podczas sesji chcę wydobyć to, co już w Tobie jest!
Abyś po otrzymaniu zdjęć pomyślała: „to jestem ja… i jestem z tego naprawdę dumna!”.

Mam nadzieję, że Daria tak właśnie myśli! 🙌

Marzena, Fizjopomoc Starachowice 🩷𝐅𝐢𝐳𝐣𝐨𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐞𝐮𝐭𝐤𝐚 𝐮𝐫𝐨𝐠𝐢𝐧𝐞𝐤𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐚. Świetna specjalistka, bardzo profesjonalna i konkre...
30/03/2026

Marzena, Fizjopomoc Starachowice 🩷

𝐅𝐢𝐳𝐣𝐨𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐞𝐮𝐭𝐤𝐚 𝐮𝐫𝐨𝐠𝐢𝐧𝐞𝐤𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐜𝐳𝐧𝐚. Świetna specjalistka, bardzo profesjonalna i konkretna. Ale przede wszystkim to osoba, która ma w sobie tyle ciepła, spokoju i dobrej energii, że od razu czujesz się przy niej dobrze. 🙌

Zawsze uśmiechnięta, zawsze obecna, zawsze gotowa pomóc.
Dla kobiet na różnych etapach życia i z różnymi problemami.

Bardzo, bardzo polecam! ☺️

Adres

Starachowice
27-200

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Naturalnie - Magdalena Tomaszewska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij